Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека запрошує співробітників ЗНУ взяти участь у вебінарі з користування Web of Science

11.10.2017 09:34 Все Головні новини Наукова бібліотека освітній процес наукова діяльність вебінар

Науко бібліотека, за результатами конкурсу, проведеного Міністерством освіти і науки України, за кошти держбюджету отримала доступ до віртуальної науковор-інформаційної платформи Web of Science. Для максимально ефективного використання її можливостей 12 жовтня відбудеться спеціальний вебінар з нагоди початку співпраці з Державною науково-технічною бібліотекою України і Clarivate Analytics та відкриття установам доступу до платформи.

Вебінар « Можливості платформи Web of Science для науковця, викладача, адміністратора» розпочнеться 12 жовтня 2017 о 15:00.

Місце проведення: навчальний корпус №2, ауд. 134 (читальна зала).

Тези, що будуть розглянуті під час вебінару:

- Пошук і аналіз інформації в Web of Science Core Collection;

- Основні помилки, що можуть призвести до відсутності результатів пошуку;

- Створення власної картотеки статей у референс-менеджері EndNote on-line та оформлення публікацій за форматом певного видання;

- Аналіз видань за допомогою Journal Citation Report (імпакт-фактор);

- Авторські ідентифікатори ResearcherID та ORCID.

Тривалість заходу: 1 година

Мова : Українська

Спікер: к.б.н. Ірина Тихонкова

Процедура участі: необхідна попередня реєстрація за посиланням https://thomsonreuters.webex.com/thomsonreuters/k2/j.php?MTID=t9398b5f9c50ec598c7093579ae003c5c Після якої Ви отримаєте лист з гіперпосиланням, за яким необхідно перейти за 10 хвилин до початку вебінару.

Завантажиться програма Webex, буде налаштовано звук, подбайте щоб комп’ютер було обладнано колонками або була можливість трансляції звуку. Зважайте що WebeX більше не підтримує операційну систему ХР. Знайдіть можливість переглянути вебінар на комп’ютері з іншою операційною системою.

Наукова бібліотека ЗНУ запрошує усіх охочих на вебінар до читального залу

(2-й навчальний корпус, к. 134)!

Наукова бібліотека ЗНУ