Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У коледжі стартував VIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

У коледжі стартував VIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка

У коледжі стартував VIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка
11.10.2017 13:38 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес мовно-літературний конкурс ім Тараса Шевченка

Десятого жовтня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочався VIIІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка

Уже традиційно щороку в жовтні в ЕПКі відбувається Мовно-літературний конкурс ім. Тараса Шевченка. Мета конкурсу – сприяти піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю та вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

 Урочисте відкриття мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка відбулося в приміщенні наукової бібліотеки ЗНУ. На початку заходу студентів  привітала директор коледжу Олена Грибанова, яка побажала всім учасникам конкурсу успіхів і творчого натхнення.

Організаторами конкурсу були: голова циклової комісії філологічних дисциплін Наталія Труш, а також викладачі української мови та літератури Анна Грушанська, Світлана Доброскок та Яна Висоцька.

Цікавим і пізнавальним етапом конкурсу була вікторина «Шевченко в моєму серці», під час проведення якої учасники змогли продемонструвати свої знання з біографії та творчості Тараса Шевченка. Після вікторини розпочався конкурс, учасники якого мали виконати три завдання:

1. Скласти і записати притчу, пов’язану з життям Тараса Шевченка;

2. Поміркувати над словами Олеся Гончара про життєвий і творчий шлях Тараса Григоровича Шевченка,

3. Створити креативну поезію  «одинадцятислів’я» про Кобзаря.

Результати мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка будуть оголошені вже цієї п’ятниці, 13 жовтня. Нагадаємо, що переможець у грудні візьме участь в обласному етапі конкурсу.

 

Роман Конотоп

 

Схожі новини