Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК ЗНУ провели урок-екскурсію з патріотичного виховання

В ЕПК ЗНУ провели урок-екскурсію з патріотичного виховання

17.10.2017 09:30 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж патріотичне виховання екскурсія

Напередодні Дня захисника України для студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ провели урок-екскурсію біля пам'ятника танку Т 34-85. Цей захід його організатори – співробітники коледжу – присвятили 74 річниці визволення Запоріжжя від німецьких загарбників.

У незвичайному уроці взяла участь студенти 1 курсу групи К 61-17 («журналістика») Економіко-правничого коледжу ЗНУ під керівництвом викладача історії Максим Носика.

Учасники заходу дізналися важливі факти про події жовтня 1943 року в Запорізьких краях та про подвиг лейтенанта Миколи Яценка, який був командиром взводу 39-ї танкової бригади 23-го танкового корпусу Південно-Західного фронту.

Організатори заходу наголосили на його важливості, адже кожен патріот має знати історію свого міста та його героїв, які боролися за щасливе й мирне майбутнє нашої країни.

Під час екскурсії студентів закликали знати, пам'ятати та шанувати тих героїв, завдяки  подвигам яких ми живемо в нашій незалежній та суверенній Україні.

Анна Драчова,

Економіко-правничий коледж ЗНУ