Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для першокурсників біологічного факультету влаштували екскурсію

Для першокурсників біологічного факультету влаштували екскурсію

24.10.2017 10:12 Все Головні новини Біологічний факультет виховна робота дозвілля екскурсія

У рамках допомоги першокурсникам в адаптації до навчання в університеті, його викладачі організували екскурсію до Музею історії ЗНУ для студентів першого курсу всіх спеціальностей. Задля того, щоб учорашні вступники більше дізналися не лише про сьогодення, але й про минуле університету, зрозуміли значення навчального закладу в історії розвитку Півдня України, представники біологічного факультету звернулися по допомогу до співробітників історичного факультету. Заступник декана історичного факультету з виховної роботи Роман Молдавський провів для майбутніх біологів, екологів, хіміків, мисливствознавців та фахівців із садово-паркового господарства захопливу екскурсію студмістечком ЗНУ. Студенти дізналися історію кожної будівлі. Зокрема, їх дуже зацікавив той факт, що на початку ХХ століття в приміщенні їхнього навчального корпусу знаходилась жіноча гімназія м. Олександрівська, а в будівлі, де зараз знаходиться навчальний корпус №1 – чоловіча.

Не меншу цікавість у них викликала розповідь Інни Шугальової, яка зосередила їхню увагу на найцікавіших експонатах Музею історії, продемонструвала рідкісні світлини. Студентам розповіли про тяжкі для всього українського народу часи, які не оминули й колектив університету, про героїчних особистостей, які докладали зусиль, аби попри всі несприятливі умови зберегти вищий навчальний заклад і допомогти йому розвиватися й надалі. Також екскурсанти зацікавились розповіддю про останні десятиріччя історії вишу, позначені стрімким розвитком і значними напрацюваннями його колективу.
Екскурсія виявилась цікавою не лише для першокурсників, але й для їхніх кураторів. Упершокурсників спеціальності «біологія» – це заступник декана з виховної роботи, асистент кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Вікторія Яранцева й доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Наталія Григорова, а спеціальності «екологія» – старший викладач кафедри загальної та прикладної екології та зоології Андрій Домніч, «садово-паркове господарство» та доцент кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Ірина Приступа, у спеціальності «хімія» – доцент кафедри хімії Юлія Федорченко.
Усі викладачі та студенти щиро подякували за цікаву й інформативну розповідь. Першокурсники відзначили, що, дізнавшись більше про історію ЗНУ, ще більше пишаються тим, що стали студентам вишу.

Таміла Тарасенко