Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі провели День відкритих дверей

В Економіко-правничому коледжі провели День відкритих дверей

В Економіко-правничому коледжі провели День відкритих дверей
25.10.2017 14:16 Все Головні новини Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей

Двадцять другого жовтня двері Економіко-правничого коледжу ЗНУ гостинно відчинилися перед абітурієнтами – учнями 9 класів міста й області. Близько 60 осіб – майбутні студенти коледжу та їхні батьки – завітали на День відкритих дверей в ЕПК, аби краще ознайомитися зі спеціальностями, які пропонує коледж, більше дізнатися про умови вступу, навчання, про перспективи працевлаштування випускників. Також вступники мали змогу поспілкуватися із студентами та викладачами ЕПК, пройти профорієнтаційне тестування, взяти участь у цікавих й інформативних зустрічах та конкурсах.

Уже перед початком заходу представники коледжу подбали про те, аби створити у гостей святковий настрій. Активісти студентської ради організували музичний супровід перших хвилин знайомства абітурієнтів із їхнім майбутнім навчальним закладом. У холі навчального корпусу №2 на всіх учасників заходу чекала не лише реєстрація, але й яскрава фотозона, біля якої вони із задоволенням робили фото на згадку про візит до ЗНУ.
Також вступникам розповіли, що на сьогодні в Економіко-правничому коледжі відбувається підготовка студентів за спеціальностями: «Інженерія програмного забезпечення», «Право», «Туризм», «Журналістика», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Облік і оподаткування», «Фізична культура і спорт». Кожен міг обрати презентації того фаху, із яким школярі прагнуть пов’язати своє майбутнє. Викладачі та студенти коледжу подбали про захопливу й корисну програму для всіх гостей.
Так, у читальній залі Наукової бібліотеки випускники, які виявили бажання пов’язати своє життя з економічною діяльністю, взяли участь у цікавих вікторинах та переглянули презентації про спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування», «Облік та оподаткування» і «Менеджмент». Цю розважально-пізнавальну програму для них підготували викладачі економічних дисциплін Ірина Мордвінова та Людмила Чичун. Їм у цьому допомогли студенти 3 курсу спеціальності «Фінанси і кредит» – Данило Осадченко, Катерина Гришко та Ксенія Глухова. Вони розповіли абітурієнтам про навчальну та позанавчальну діяльність студентів у коледжі, підготували відео та фотоматеріали. Також на цьому заході була присутня завідувач економічного відділення ЕПК ЗНУ Лілія Козак. Вона відповіла на всі питання, які виникали у батьків та у наших майбутніх студентів. Крім того, тут відбувся майстер-клас «Сімейний бюджет», який провели завідувач економічного відділення Лілія Козак, викладач Людмила Чичун та Тетяна Турбар. Після вікторин та перегляду презентацій абітурієнтам запропонували попрацювати у програмному продукті «1С». Вони із задоволенням створили документ у заздалегідь підготовленій програмі.
Крім того, у холі наукової бібліотеки представники коледжу підготували низку заходів для абітурієнтів, які завітали до секції «Соціальна робота та педагогіка». Крім презентації відповідної спеціальності, на вступників тут чекали: зустріч з випускниками коледжу, відповіді на всі запитання, пов’язані зі вступом і навчанням на цій спеціальності ЕПК. Крім того, для них провели тренінг «Лідерство та ефективна взаємодія», під час якого студенти мали виконувати вправи «Знайомство» й «Башта». Цей захід мав на меті формування активної життєвої позиції, розвиток якостей лідера й навчання безконфліктному спілкуванню.

В аудиторії № 103 відбулася зустріч для абітурієнтів, яких зацікавила спеціальність «Право». Тут школярів та їхніх батьків зустріли викладач цивільного та сімейного права, теорії держави і права Марина Іщенко, викладач кримінального права та процесу Оксана Павленко та викладач кримінального права Вероніка Кириченко. Вони провели майстер-клас зі складання фотороботу. Цей захід неабияк зацікавив майбутніх правників.
У цей час у 105 аудиторії майбутні журналісти переглядали «Book trailer». Більше про цю спеціальність їм розповіли: голова циклової комісії видавничої справи та редагування Галина Микитів, викладач української мови та літератури Яна Висоцька та викладач фахових дисциплін із журналістики Олександр Микитів.
А в 107 аудиторії завідувач кафедри туризму Олена Пилипенко та голова циклової комісії коледжу з іноземних дисциплін Олена Заїка влаштували тренінг із англійської мови для тих, хто виявив зацікавлення в навчанні за спеціальністю «Туризм». Також абітурієнтам дуже сподобалось відео, де демонструвалось, як студенти та випускники коледжу проходять практику.
В аудиторії № 121 проходила зустріч для представників спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», котру провела викладач інформатики і завідувач виробничої практики Інна Кирилова. Абітурієнти переглянули фільм «Як цікаво бути програмістом». Крім того, вони познайомилися з командою програмістів коледжу, яка взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді програмістів та посіла 5 місце серед учасників – представників коледжів України.
У цей час у 226 аудиторії директор ЕПК Олена Грибанова спілкувалася з батьками абітурієнтів. Вона наголосила, що коледж уже має власні традиції, які складалися упродовж десяти років його існування. За період свого становлення ЕПК зміг завоювати авторитет і довіру серед молоді й батьків абітурієнтів і студентів. Вона звернула увагу родичів абітурієнтів, що майбутні студенти під час навчання в ЕПК зможуть брати участь у різноманітних освітніх та наукових заходах, стати переможцями наукових конкурсів, яких відбувається чимало протягом навчального року: предметні олімпіади, конкурси – «Левеня», «Геліантус» тощо, щорічна університетська студентська конференція «Молода наука» та інші. Крім того, Олена Євгенівна відзначила, що переважна більшість випускників коледжу потім успішно вступає на старші курси Запорізького національного університету.
Наприкінці заходу гостям Економіко-правничого коледжу запропонували переглянути відеоролик про життя та навчання студентів ЕПК. Вони на власні очі побачили картину діяльності колективу впродовж 10 років його існування. Крім того, у всіх локаціях завідувач підготовчого відділення Анастасії Дьячек розповіла абітурієнтам про підготовчі курси, які допоможуть їм упевнено подолати всі етапи вступної кампанії. Уже в той же день чимало учнів подали заяви щодо вступу на підготовчі курси.
Усі учасники відзначили, що знайомство з коледжем справило на них велике враження. Воно допомогло визначитись із майбутньою професією та остаточно вирішити, де продовжити здобувати освіту після закінчення дев’ятого класу.

Олена Трегуб

Схожі новини