Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професора Віктора Грищака відзначили Почесною грамотою Верховної Ради України

Професора Віктора Грищака відзначили Почесною грамотою Верховної Ради України

Професора Віктора Грищака відзначили  Почесною грамотою Верховної Ради України
03.11.2017 15:56 Все Головні новини Почесна грамота кафедра прикладної математики і механіки урядова нагорода

Днями під час чергового засідання Вченої ради Запорізького національного університету в урочистій обстановці завідувачу кафедри прикладної математики і механіки, заслуженому діячу науки і техніки України, професору Віктору Грищаку вручили важливу урядову нагороду – Почесну грамоту Верховної Ради України «за заслуги перед українським народом».

Як наголосив голова Наглядової ради ЗНУ Микола Фролов, вітаючи науковця із почесною відзнакою, це – свідчення гідного поцінування наукових й освітянських заслуг Віктора Захаровича на загальноукраїнському рівні.

Микола Олександрович підкреслив, що весь колектив Запорізького національного університету пишається, що до лав його науково-педагогічних працівників входить видатний науковець, чиє ім’я добре відоме не лише в Україні, але й поза її межами.

Нагадаємо, що цього року Віктор Захарович також вручили ювілейну медаль імені видатного конструктора ракет і ракето-космічної техніки Станіслава Миколайовича Конюхова – нагороду, якою Міжнародна асоціація аеронавтики відзначає персональні заслуги у сприянні розвитку аерокосмічної галузі. Ініціатором нагородження в цьому випадку стало керівництво державного підприємства «Конструкторське бюро ‘’Південне’’», з яким уже кілька років поспіль співпрацюють науковці математичного факультету ЗНУ. Одним із ініціаторів та активним учасником цього співробітництва є Віктор Грищак. Зокрема, під його керівництвом науковці вишу створили програмні комплекси для розрахунку конструкцій із композиційних та неоднорідних матеріалів, які використані КБ «Південне» для проектування конструкцій для аерокосмічної техніки.

Колектив Запорізького національного університету вітає шановного науковця із черговим визнанням його заслуг та бажає Віктору Захаровичу подальших успіхів в реалізації всіх його планів і задумів!

 

 


Схожі новини