Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ще раз про кохання

Ще раз про кохання

15.02.2008 13:07

13 лютого відбулося засідання круглого столу Психологічного клубу факультету соціальної педагогіки та психології, присвячене проблемам стосунків між людьми та темі кохання.

Круглий стіл був проведений на базі кафедри практичної психології, керівником якої є кандидат психологічних наук, доцент Наталя Губа.

Цей захід зібрав студентів факультету СПП, одинадцятикласників Запорізької середньої школи № 47, а також викладачів факультету СПП. Перед присутніми виступили студенти 1 курсу Олександр Надьожин та Катерина Керножицька з доповіддю про “Психофізіологічні механізми кохання”, у якій йшлося про те, завдяки яким центрам головного мозку та гормонам люди кохають. Ганна Ткач присвятила свою доповідь питанню: “Хто ж вона, єдина і неповторна людина?”, де зробила опис ідеального образу коханої людини, його індивідуальні особливості. Олександра Чірка розповіла про “Поняття “нерозділене кохання” в психології”, де виокремила види кохання, та зробила акцент на понятті нерозділене кохання, як основній проблемі підліткового віку. Марія Кандиба зацікавила аудиторію доповіддю на тему “Проблема філофобії (боязні кохання)”.У своїй розповіді вона пояснила поняття філофобія та розповіла, чому ж люди бояться кохати. Юлія Плясова, студентка 4 курсу розглянула “Теорію кохання”, орієнтуючись на роботи відомих психологів, дослідила зміни у понятті кохання, що відбулися з часів первісного суспільства і до наших днів. А Вікторія Кравченко висвітлила актуальну для сучасного суспільства тему “Розлучення і деякі його причини”. Вона розповіла, як пережити сімейні кризи, які можуть привести до розлучень і як пережити саме розлучення

Після кожної доповіді між учасниками виникали дебати, пов’язані з різними точками зору на висвітлені проблеми. Кожен мав можливість висловити свою думку і поставити питання доповідачу. Викладачі теж приймали активну участь у обговоренні проблем. У кінці засідання голова Психологічного клубу Вікторія Косенко підвела підсумки роботи. Учасники отримали сертифікати за кращі наукові доповіді.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в наступному засіданні Психологічного клубу на тему: ”Актуальні проблеми ґендерної психології”, яке відбудеться 12 березня о 14.30, в ауд. 117 (8 корпус ЗНУ).