Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ можуть скористатися можливостями міжнародних наукових баз даних («Scopus» і «Web of Science»)

07.11.2017 11:53 Все Головні новини Наукова бібліотека наукова діяльність міжнародна діяльність

Запорізький національний університет – один із двох запорізьких вишів, яким Міністерство освіти і науки України забезпечило підключення до міжнародних наукових баз даних («Scopus» і «Web of Science») за кошти держбюджету.

Так університет від 13 жовтня 2017 року отримав доступ до «Web of Science» (Clarivate Analytics) (http://library.znu.edu.ua).

Представники наукової бібліотеки ЗНУ просять звернути увагу усіх зацікавлених у доступі до цих наукових ресурсних баз даних, що відповідно до вимог МОН, установа, що отримала доступ, зобов’язана надавати його у комп’ютерних залах своїх бібліотек усім охочим – незалежно від того, які установи та заклади вони представляють (http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/10/28/ponad-100-ukrayinskix-vishiv-ta-naukovix-ustanov-mon-otrimali-dostup-do-scopus-ta-web-of-science/)

Саме тому при необхідності отримати доступ до бази даних «Scopus» науково-педагогічним працівникам, аспірантам і студентам ЗНУ треба звернутися   до сектору інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення наукової бібліотеки ЗНТУ (вул. Жуковського, 64, головний корпус, ауд. 250). Вхід за читацьким квитком наукової бібліотеки ЗНУ. Режим роботи: 08.00-17.00, субота 09.00-15.00.

Нагадуємо, що «Scopus» – це найбільша міжнародна реферативна та наукометрична база рецензованої літератури: наукових журналів, книг та матеріалів конференцій. Ресурс індексує понад 21 500 рецензованих наукових журналів (близько 60 млн записів) із різних галузей знань – природничих наук, математики, інженерії, технології, охорони здоров'я та медицини, соціальних і гуманітарних наук, а також 130 000 книг.

«Scopus» відстежує дані щодо цитування та розраховує різноманітні дослідницькі метрики. Доступ до бази даних «Scopus» – це можливість слідкувати за міжнародними науковими дослідженнями, одержувати актуальну та якісну наукову інформацію зі своєї тематики, дані про цитування та ін.

Представники наукової бібліотеки ЗНУ, які доклали всіх усіх зусиль, аби  наш університет увійшов до переліку понад 100 українських вишів, яким за кошти держбюджету забезпечило підключення до міжнародних наукових баз даних, закликають науковців скористатися можливостями, які надають вченим («Scopus» і «Web of Science».

Наукова бібліотека ЗНУ