Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускник факультету журналістики Антон Осадчук зустрівся зі студентами ЗНУ

Випускник факультету журналістики Антон Осадчук зустрівся зі студентами ЗНУ

09.11.2017 08:57 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналістики освітній процес зустріч виховна робота

Днями до Запорізького національного університету завітав його випускник із факультету журналістики кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків з громадськістю – Антон Осадчук. За ініціативи доцента цієї кафедри Людмили Чернявської відбулася зустріч гостя зі студентами 1 та 4 курсів спеціальності «Реклама та зв’язки із громадськістю». Під час заходу Антон поділився зі студентами своїм досвідом та враженнями від професії. На факультеті його пам’ятають як активіста, який зокрема обіймав посаду голови студентської ради.

За його словами, група рекламістів 2016 року випуску розвінчує міф щодо неможливості працевлаштування за спеціальністю: близько 70% випускників працюють за професією. Антон Осадчук, як фахівець із піару, працює бренд-менеджером німецької компанії в Україні та, до того ж, займається власним бізнесом. Хоча починав свій шлях із «низів», працюючи промоутером та на заводі.

Досвід такої особистості, безперечно, є дуже цінним для студентів, чий власний самостійний шлях лише починається. Для першого курсу було важливо почути, чим саме займається представник тієї ж професії, яку вони лише почали опановувати.

Під час розмови її учасники розглянули актуальне питання щодо працевлаштування в Запоріжжі. Сам Антон Осадчук заробляє свій капітал у Запоріжжі всупереч сталій думці про те, що можливості та гроші є лише в столиці. «Тут також є багато можливостей», - запевняє він. Гість розповів аудиторії про нюанси своєї роботи, а також – про навички, якими необхідно володіти для успішної побудови кар’єри.

Наприкінці зустрічі Антон порадив студентам не шкодувати себе: «Використовуйте всі можливості: освоюйте фотошоп та інші програми. Вивчайте іноземні мови – це дуже важливо; будьте спортсменами, активістами, адже все це нові контакти, які можуть вам знадобитися у майбутньому».

Студенти факультету журналістики подякували Антону Осадчуку за змістовну й корисну бесіду та побажати успіхів і натхнення в подальших справах. Також вони висловлюють вдячність викладачам факультету, які надають можливість студентам зустрітися з його випускниками та дізнатися, як розпочати побудову успішної кар’єру.

Владислав Білоконь,

студент факультету журналістики