Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Кубок першокурсника – 2017» відзначився гостротою боротьби

«Кубок першокурсника – 2017» відзначився гостротою боротьби

«Кубок першокурсника – 2017» відзначився гостротою боротьби
13.11.2017 16:04 Все Головні новини Факультети Факультет журналістики факультет іноземної філології економічний факультет Кубок першокурсника

Кінець минулого тижня у ЗНУ ознаменувався останнім конкурсним днем «Кубку першокурсника», під час якого свої творчі здібності – сценічні, танцювальні, вокальні, гумористичні та інші – продемонстрували першокурсники факультетів журналістики, іноземної філології та економічного.

Їхні жваві та стрімкі виступи високо оцінили студентська публіка вишу та незмінний склад журі, які упродовж усього конкурсу відбирали найкращі номери для гала-концерту. Головними критеріями були: музичне і декоративне оформлення, вокальний та хореографічний складники, гумор артистів тощо. Окрім іншого, під час конкурсу мали визначити кращих актора та актрису, вокаліста, ведучого тощо.

Нагадаємо, що журі очолила – директор Центру культури Юлія Янько, а до його складу увійшли: керівник вокальної студії «Кантилена» Наталія Пиріг, керівник хореографічної студії «DALS» Ірина Василенко, фахівець центру культури Антон Осадчук, співак, композитор, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, член журі міжнародних фестивалів Юрій Аврамець, редактор Запорізької Ліги КВК та Кубку ректора ЗНУ, другої студентської Ліги сміху, Ліги сміху ЗНУ, Відкритої запорізької Ліги сміху, учасник стенд-ап проекту «Каліфорнія» Микита Налівкін, художній керівник та головний режисер шоу-театру «Профі-арт» Неліанна Ласкарі. Ведучим заходу цього дня виступив студент математичного факультету Костянтин Вельможко.

Першими свою творчу програму представили студенти факультету журналістики. Вони запропонували глядачам свій варіант студентського життя на факультеті, де навчаються талановиті та активні особистості. Головний герой – студент журфаку, за сценарієм, готується до сесії та працює над курсовою роботою. А паралельно із цим тут вирує різнобарвне, яскраве студентське життя, у якому є місце і дискотекам, й іншим розвагам. Свої таланти демонстрували представники команди факультету «Молода кров», завзятий барабанщик, вокаліст Андрій Чернов, виконавці частівок та хореографічних номерів. Цікаві й веселі мініатюри, клубні вечірки підігрівали настрій в аудиторії та викликали шквал оплесків. Стоячи, вітаючи кульками своїх конкурсантів, вболівальники підтримали «молоду кров» факультету, що додала у цьому році йому міці та сили. Гарний і стрімкий початок цього конкурсного вечора відзначив представник журі – Антон Осадчук.

Бурхливі емоції та активну підтримку публіки отримали також конкурсні програми інших двох учасників вечора. Так, у рамках розділу відеопрезентації, студентська молодь факультету іноземної філології констатувала факт і виступила із закликом до абітурієнтів: «Ми зробили правильний вибір, вступай і ти – здійсни мрію!». Адже саме знання іноземних мов відкриває широкі можливості для подорожей, навчання та працевлаштування: Рим, Мадрид, Прага, Лондон тощо.

За основу сюжету сценарію іноземні філологи обрали зустріч трьох випускниць ФІФ під час конкурсу краси. Вони вступають у баталії із найталановитішими сучасними студентками факультету. Обидві сторони демонструють як свої творчі здібності, так водночас смішні власні вади та омани. Театралізована мініатюра торкнулася й конфлікту поколінь, проте, показала, що усі представники факультету іноземної філології обов’язково талановиті особистості. Аби це довести. вони змагаються у пісенному батлі (реп-дует Мар'я Захарченко та Морія Богданова), намагаються вразити публіку своєю дотепністю, колоритний виступ презентувала гітаристка Ніколь, а також інші учасники шоу, які блиснули своїми акторськими талантами, а представники ВІА факультету «Сaver Band» – грою на музичних інструментах. Усі разом вони продемонстрували, що не важливі стандарти та штампи, за якими часто намагаються визначити першість, адже кожна людина унікальна й талановита. А відтак, закликали «змінювати стандарти», а не людей підлаштовувати під ці стандарти. Своїм яскравим, потужним виступом першокурсники ФІФ тримали протягом усього свого конкурсного часу глядачів та журі у напруженні. Відтак, їх високо оцінили й побажали «Так тримати!».

Яскраву і насичену сценічну програму підготували й економісти-першокурсники під назвою «Університет монстрів». У рамках власного сценарію, молодь продемонструвала, що також прагне подолати стереотипи. Адже в університеті талантів є місце усім, хто готовий навчатися, дружити, творити. Новачок, який потрапляє цього року на економічний факультет, одразу зустрічається із неординарними особистостями – вампіром, чебурашкою та людиною-невидимкою. Вони борються зі злом, яке втілила команда тоталітарного керівника вишу, через що усі студенти закуті в кайдани і не можуть самостійно ступити й кроку. Команда монстрів, незгодних із таким положенням, влаштовують із ним реп-батл. Яскраві та неординарні виступи, які особливо вразили публіку та журі: вперше на сцені вишу артист-пес зі своєю господинею та дресирувальницею – Анною Контрубець – демонстрували свої досягнення, виступи команди КВК «Лілові черевики», вокалістки Дар’ї Харпової, танцювальна класика, гостросюжетний реп та колоритна особистість диктатора, роль якого зіграв Артур Лазарян, збирання кубика-рубика за 20 секунд, а також чудова фінальна пісня про рідний факультет «Це – економ». Перемога над силами зла і вибори демократичного ректора, любов та дружба – ось головний мотив, який ще раз презентували єдність і солідарність студентського колективу економічного факультету.

Виступи студентів цього конкурсного дня здобули найвищу оцінку суддів та бурхливі оплески публіки, якій актори подарували незабутні емоції. Окрім конкурсних постановок, як завжди, відбулися бліц-опитування представників журі, конкурс імпровізації та конкурс вболівальників.

Нагородження переможців конкурсу першокурсників відбудеться вже 15 листопада – під час гала-концерту.

 

Олена Хлистун

 

 

Схожі новини