Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ завітали до Запорізького педагогічного коледжу

Представники ЗНУ завітали до Запорізького педагогічного коледжу

14.11.2017 09:05 Все Головні новини Профорієнтація Запорізький педагогічний коледж

У Запорізькому національному університеті значну увагу викладачі, співробітники і студенти нашого вишу приділяють зустрічам зі студентами коледжів Запоріжжя. Так, 10 листопада представники ЗНУ проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура та начальник відділу діловодства, архіву та режимної роботи ЗНУ Вікторія Буличова завітали до Запорізького педагогічного коледжу, де зустрілись зі студентами та їх батьками.

Зокрема, Олександр Іванович Гура розповів  учасникам заходу про сьогодення й перспективи університету, його матеріально-технічну базу та наукові школи, а також про можливості, які відкриває наш університет перед вступниками на старші курси.

В свою чергу, Вікторія Буличова  проконсультувала присутніх щодо умов  цьогорічної вступної кампанії на старші курси вишу,  розповіла про особливості ЗНО для випускників коледжів, а також про те, які для вступу необхідні документи, яка вартість навчання, які є можливості поселення у гуртожитки та інше.

Також представники ЗНУ  розповіли про додаткові освітні послуги, що надає своїм студентам ЗНУ, про міжнародну діяльність ВНЗ, завдяки якій студенти можуть брати участь в міжнародних академічних програмах тощо.

Також учасники зустрічі отримали інформаційні буклети вишу  та мали змогу поставити гостям запитання. Багато хто із присутніх на заході скористався цією можливістю, аби дізнатися більше про Запорізький національний університет загалом та окремі факультети і, зокрема,  про зміни, які цього року будуть внесені до правил прийому до вишів.