До Міжнародного дня студента у кіноконцертному залі ім. О. Довженка відбувся урочистий захід, у рамках якого були нагороджені найактивніші представники студентського самоврядування. Цього року під час урочистої церемонії нагородження почесною грамотою та цінними подарунками відзначили студента 2 курсу спеціальності «Підприємництво, торгівлі та біржова діяльність» Торгового коледжу ЗНУ Дмитра Сулакова.
Дмитро є дуже старанним та відповідальним студентом коледжу, серйозно ставиться до навчання та має оцінки «відмінно». За роки навчання студент постійно брав активну участь у всіх загальноколеджівських та профорієнтаційних заходах Окрім цього, студент активно долучається до волонтерської діяльності: збір коштів, продуктів харчування, ліків та інших потрібних речей для українських воїнів, що беруть участь у проведенні антитерористичної операції на Сході України
Також Дмитро – активний громадський діяч. Він часто бере участь у форумах та зустрічах студентства з представниками облдержадміністрації. Так, нещодавно Дмитро взяв участь в Обласному форумі «Молодіжний погляд», де пропонував власні ідеї щодо покращення процесу працевлаштування молоді. Завдяки такій активній громадській позиції, діяльність студента відзначили на обласному рівні.
Викладачі, співробітники і студенти Торгового коледжу ЗНУ вітають Дмитра із почесною відзнакою і зичать йому успіхів, професійного зростання та розкриття всіх граней власної творчої особистості.
Торговий коледж

