Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відділ охорони праці ЗНУ інформує виш про попередження пожеж у побуті

Відділ охорони праці ЗНУ інформує виш про попередження пожеж у побуті

Відділ охорони праці ЗНУ інформує  виш про попередження пожеж у побуті
20.11.2017 16:05 Все Головні новини Відділ охорони праці цивільний захист попередження пожеж у побуті

З метою організації проведення заходів щодо недопущення виникнення пожеж ГУ ДСНС у Запорізькій області та відділ охорони праці ЗНУ інформує виш «Про попередження пожеж у побуті». Пожежа – це одне з найбільш розповсюджених небезпечних явищ, які виникають внаслідок легковажного відношення людей, зокрема дітей, до вогню. Це створює підвищену пожежну небезпеку особливо при порушенні людьми вимог правил пожежної безпеки.  Тому знання про найбільш поширені причини пожеж  та правила пожежної безпеки у побуті є вкрай важливими.

З детальною інформацією з цього питання можна ознайомитись тут: pro_poperedzhennya_pozhezh_u_pobut___.pdf

Відділ охорони праці та ЦЗ