Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі економічного факультету подарували свято своїм студентам

Викладачі економічного факультету подарували свято своїм студентам

Викладачі економічного факультету подарували свято своїм студентам
21.11.2017 14:45 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет культурно-масова робота позааудиторна робота свято

До Дня студента викладачі економічного факультету влаштували сюрприз: вони підготував святковий концерт в актовому залі 5 корпусу. Декан факультету Алла Череп та представники всіх кафедр економічного факультету взяли активну участь у підготовці та проведенні свята.

Ведучі свята – доцент кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економічної теорії Юлія Кусакова та доцент кафедри економічної кібернетик Дмитро Очеретин – привітали студентів та побажали їм вдало скористатися всіма можливостями для саморозвитку й здобуття сучасних якісних знань, які надають роки навчання в ЗНУ.

Співробітники деканату створили фільм, присвячений студентському життю. Бурними оваціями зустрічали студенти виступ колективу «Лийся, піснє» у складі декана економічного факультету Алли Череп, доцентів Валентини Гельман, Ольги Іващенко Лілії Бехтер, співробітників деканату Інни Акентьєвої й Аліни Джугель і лаборантів кафедр економічного факультету Анни Савінкової та Тетяни Риженко. Присутні гучними оплесками винагородили пісню у виконанні завідувача кафедри управління фінансово-економічною безпекою та проектами Олександра Лепьохіна. Завідувач кафедри фінанси, банківська справа та страхування Анатолій Кущик привітав студентів економічного факультету зі святом казкою «Минуле – майбутнє». Прочитала лекцію з бухгалтерського обліку за мотивами казки «Золота рибка» доцент кафедри обліку і оподаткування Олена Саєнко. Уся кафедра економічної кібернетики під керівництвом її завідувача Наталії Максишко взяла участь у сцені «Візит до психолога». На завершення концерту пісню виконав дует у складі Анни Савінкової й Тетяни Риженко.

Крім того, кульмінацією заходу стало нагородження студентів факультету за активну участь у громадській, спортивній  та науковій діяльності, у якому взяли участь усі завідувачі кафедр.

На завершенні свята студентів чекав сюрприз – великий торт та гарно оформлена фотозона.  

Студенти були вдячні викладачам за яскравий і веселий концерт, який став для них кращим подарунком.

 

 

Схожі новини