Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЕПК Олексій Базилевський виборов дві медалі Кубка України з ушу

Студент ЕПК Олексій Базилевський виборов дві медалі Кубка України з ушу

22.11.2017 14:44 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Днями в м. Херсон відбувся фінал Кубку України з ушу. У видовищних змаганнях брали участь понад 280 спортсменів з 11 областей України. Збірну команду Запорізької області серед юніорів представляв студент 1 курсу спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олексій Базилевський.

В особистому заліку наш спортсмен показав наступні результати: 1 місце – у номінації «циньда», 2 місце – у номінації «саньшоу».

За результатами змагань у командному заліку серед юніорів 1 місце посіла команда Запорізької області. На 2 місці - команда Вінницької області, а на 3 місці – команда Донецької області.

Колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ вітає Олексія Базилевського і бажає йому подальших успіхів в спорті та навчанні!