Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До міжнародної наукометричної бази «INDEX COPERNICUS» включили 5 фахових видань ЗНУ

До міжнародної наукометричної бази «INDEX COPERNICUS» включили 5 фахових видань ЗНУ

До міжнародної наукометричної бази «INDEX COPERNICUS» включили 5 фахових видань ЗНУ
22.11.2017 14:48 Все Головні новини Університет науково-дослідна частина наука міжнародні зв’язки наукометричні бази даних

Запорізький національний університет проводить системну політику щодо активного залучення нашого вишу до європейського освітньо-наукового простору і належного представлення європейській спільноті наукових здобутків ЗНУ. Координаторами цих процесів в університеті виступає проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук та підпорядковані йому структурні підрозділи ЗНУ.

Серед останніх кроків у цьому напрямку слід відзначити створення профілів науковців ЗНУ у «Google Scholar» та «Recearch Gate», укладання у жовтні 2017 р.  відповідної угоди  щодо відкриття на базі наукової бібліотеки ЗНУ вільного доступу всім співробітникам університету та інших ВНЗ області до міжнародної наукометричної бази «Web of Scince». Черговим досягненням університету, насамперед, редакційних колегій відповідних  фахових видань, став той факт, що ще п’ять наукових видань Запорізького національного університету включили до міжнародної наукометричної бази «Index Copernucus». Це – три серії «Вісника Запорізького національного університету» («Біологічні науки». «Фізико-математичні науки», «Філологічні науки»), а також журнали «Проблеми сучасної психології» та «Питання біоіндикації та екології».

Зазначимо, що раніше до цієї польської бази вже були включені «Наукові праці історичного факультету Запорізького національного університету», «Юридичний науковий електронний журнал», «Культурологічний вісник: Науково-теоретичний щорічник Нижньої Наддніпрянщини» та «Вісник Запорізького національного університету. Юридичні науки».

Вітаємо факультети ЗНУ з черговим досягненням і сподіваємось на подальше гідне представлення університетської науки на міжнародному рівні та збільшення публікацій науковців ЗНУ у міжнародних наукометричних базах даних!

 

Науково-дослідна частина

 


Схожі новини