Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЕПК Антон Сердюков – переможець чемпіонату України з важкої атлетики

Студент ЕПК Антон Сердюков – переможець чемпіонату України з важкої атлетики

24.11.2017 09:19 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Двадцять першого листопада в Харкові в ДФСК «Локомотив» стартував чемпіонат України серед вихованців ШВСМ та Всеукраїнський турнір пам'яті олімпійського чемпіона Ігоря Рибака з важкої атлетики.

23 листопада студент 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Антон Сердюков показав блискучий результат. У ваговій категорії 85+ юнаків до 23 років спортсмену вдалося вибороти «золото» Чемпіонату.

Колектив Економіко-правничого коледжу ЗНУ вітає Антона Сердюкова і бажає йому подальших перемог!

Економіко-правничий коледж