Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький національний – переможець міського проекту «Битва університетів»

Запорізький національний – переможець міського проекту «Битва університетів»

24.11.2017 09:57 Все Головні новини Університет студентська рада студентське самоврядування спорт культурно-масова робота проектна діяльність «Битва університетів» перемога

Днями в Запоріжжі в урочистій обстановці назвали виш-переможець довготривалого масштабного проекту «Битва університетів». Кращим, за рішенням високопрофесійного журі, став Запорізький національний університет. Голова студентської ради ЗНУ Анастасія Долгополова отримала почесну нагороду та подякувала організаторам змагання й усім його учасникам від імені всієї великої дружної родини університету.

Нагадаємо, що сама «Битва університетів» складалася із восьми етапів: міського чемпіонату Запоріжжя з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», конкурсу художньої студентської самодіяльності «Студентська весна», гри КВК, розважальної гри «Хто вгорі?», чемпіонату із міні-футболу, форуму соціальних проектів, конкурсу «Флешмоб» і конкурсу відеороликів «Мій університет».

Під час урочистої церемонії нагородження, яка відбулася в БК «Металургів», молодіжний мер Запоріжжя Сергій Ільченко та начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту, сім’ї та молоді Запорізької міської ради Олексій Савицький нагородили студентів-активістів – представників вишів, які перемогли в різних номінаціях конкурсу.

При цьому Сергій Ільченко наголосив, що високо цінує студентську молодь і вважає її представників патріотами. Для нього визначними рисами студентів є сміливість, вміння ставити перед собою мету та досягати її попри всі перешкоди. «Я пишаюся, що в Запоріжжі є така категорія молодих людей, представники котрої прагнуть зробити наше місто кращим», – наголосив він.

Своєю чергою, Олексій Савицький подякував вишам за активну участь у змаганні й високий рівень проведення заходів на всіх етапах конкурсу. Він висловив сподівання, що наступного року всі вищі навчальні заклади – учасники проекту – виступатимуть ще потужніше.

Кульмінацією заходу стало нагородження представниці безумовного  переможця «Битви університетів» – Запорізького національного університету. Сама Анастасія Долгополова, розповідаючи про участь ЗНУ у змаганні, підкреслила, що найголовнішим досягненням усіх його учасників стало знайомство з ровесниками з інших вишів міста. «Тепер у нас є не лише битва університетів, але й дружба університетів», – наголосила вона.

Також голова студради Запорізького національного університету подякувала всім його активним і небайдужим студентам, завдяки спільним зусиллям яких виш і здобув перемогу. Вона зазначила, що на різних етапах проведення конкурсу із найкращого боку зарекомендували себе і спортсмени, й актори, й активісти університету, які цікавляться соціальними проектами та прагнуть змінити життя міста на краще. На її думку, секрет успіху вишу – у згуртованості його студентів.