Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у виїзному засіданні Запорізької обласної студентської ради

24.11.2017 13:02 Все Головні новини Студентська рада студентське самоврядування Запорізька обласна студентська рада візит

Двадцять третього листопада відбулося чергове виїзне засідання Запорізької обласної студентської ради, серед учасників якого були і представники студентського самоврядування Запорізького національного університету. Зокрема, у заході взяла участь голова студради ЗНУ Анастасія Долгополова. Цього разу студенти-активісти Запорізької області завітали до Мелітопольського державного педагогічного університету.

Під час офіційної частини заходу його учасники – лідери студентського самоврядування області – обговорили низку питань, пов’язаних із подальшим функціонуванням і розвитком Запорізької обласної студентської ради. Зокрема, йшлося про створення нового логотипу цієї громадської організації, способи популяризації її діяльності серед населення, графік подальших зустрічей її членів тощо.

Крім того, учасники заходу мали змогу оглянути корпуси і студмістечко Мелітопольського державного педагогічного університету та дізнатися більше про діяльність його студради безпосередньо від представників цього вишу.

Самі молодіжні лідери особливо підкреслюють важливість таких зустрічей, які не лише об’єднують їх у команду однодумців, але й допомагають більще дізнатися про особливості функціонування органів студентського самоврядування в різних вищих навчальних закладах області.

Студентська рада