Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проект «One day at university» зібрав студентів філологічного факультету і його майбутніх абітурієнтів

Проект «One day at university» зібрав студентів філологічного факультету і його майбутніх абітурієнтів

Проект «One day at university» зібрав студентів філологічного факультету і його майбутніх абітурієнтів
24.11.2017 13:04 Все Головні новини Факультети Філологічний Університет філологічний факультет профорієнтаційна діяльність One day at university відділ до університетської підготовки профорієнтації та працевлаштування студрада

У Запорізькому національному університеті другий рік поспіль проводять масштабний профорієнтаційний проект «One day at university», у якому беруть участь усі факультети вишу. У рамках цієї акції старшокласники міста й області мають змогу завітати на вподобаний факультет, поспілкуватися з його представникам у неформальній обстановці, отримати відповіді на всі запитання, а ще – спробувати себе в ролі студента університету. Так, нещодавно абітурієнти завітали на філологічний факультет ЗНУ.

Організаторами проекту «One day at university» на філологічному факультеті стали представники його студентської ради під керівництвом Катерини Дерій та Олександри Баркової.

Викладачі та студенти гостинно зустріли старшокласників із гімназій №№ 2, 33, 34 і 103, із загальноосвітньої школи №1 та інших навчальних закладів середньої ланки освіти міста й області. Учнів познайомили з аудиторним фондом і матеріально-технічною базою факультету, вони мали змогу поспілкуватися із його викладачами і студентами й отримати відповіді на всі актуальні для них запитання щодо умов вступу до вишу, специфіки навчання на факультеті та перспектив працевлаштування його випускників.

Абітурієнти з радістю скористалися можливістю відчути себе справжніми студентами. Доцент кафедри української літератури Ірина Бакаленко провела для них цікаву й пізнавальну лекцію. А доцент кафедри української мови Ігор Ліпкевич влаштував практичне заняття з польської мови.

Крім навчання на учнів також чекала кава-брейк, де серед молоді точилася невимушена розмова з представниками студради не лише про навчання але й про дозвілля студентів. Школярі зацікавились розповідями про наукові, спортивні й культурно-масові заходи, про можливість проходити стажування й навчатися в  іноземних вишах і спілкуватися з іноземними викладачами, які читають лекції у ЗНУ, тощо.

Студенти підготували для гостей низку цікавих конкурсів, переможців яких отримали сувеніри на згадку про один «студентський» день у своєму житті. Усі гості вишу щиро подякували організаторам заходу та висловили побажання й надалі брати участь у різноманітних університетських проектах, розрахованих на участь у них абітурієнтів міста й області.

 

Таміла Тарасенко

 


Схожі новини