Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцент ФІФ Ганна Хацер отримала сертифікат тренера Британської Ради

Доцент ФІФ Ганна Хацер отримала сертифікат тренера Британської Ради

Доцент ФІФ Ганна Хацер отримала сертифікат  тренера Британської Ради
27.11.2017 14:59 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології наукова діяльність міжнародні зв’язки

У жовтні 2016 року доцент кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Ганна Хацер долучилася як учасник до одного з всесвітньовідомих проектів. Вже у листопаді викладач пройшла відбір на курс навчання та сертифікацію програми Researcher Connect від Британської Ради.

Варто відзначити, що програма «Researcher Connect» від Британської Ради передбачає розвиток комунікативних навичок молодих вчених, необхідних для успішного міжнародного спілкування та співпраці. Вона надає учасникам поглиблене розуміння та інструменти для ефективного спілкування, незалежно від ситуації чи контексту. Програма орієнтована на молодих дослідників, аспірантів та лекторів університетів. Початок програми в Україні стартував у 2015 році. Тренінги для науковців відбувалися у Харькові, Полтаві, Львові, Дніпрі, Києві. Серед їхніх учасників були і представники Запорізького національного університету.

На першому етапі з-понад 30 учасників з усієї України було відібрано 16 кандидатів. Після завершення другого етапу, який проводився під контролем британських тренерів у лютому 2017 року, залишилось 8 претендентів, до числа яких увійшла й Ганна Олексіївна.

У травні 2017 року у Києві локальні тренери зустрілися з представниками Британської Ради та пройшли майстер-класи від британського тренера Тома Спейна. Третій етап відбору пройшов у червні цього року, під час якого залишилося 6 локальних тренерів, що увійшли до фінального відбору.

На початку жовтня Ганна Олексіївна як фіналістка самостійно провела тренінг у Києві. За його результатами вона отримала сертифікат тренера The British Council програми «Researcher Connect». Відтак, днями на факультеті іноземної філології привітали доцента кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Ганну Хацер з отриманням цього документу. Колектив ФІФ вітає Ганну Хацер і бажає їй подальших професійних та творчих звершень та не зупинятись на досягнутому!

Відтепер, як тренер The British Council, Ганна Олексіївна може навчати аспірантів/науковців написанню англійською мовою успішних наукових тез для різних аудиторій та потреб; поглибленому розумінню ефективного спілкування; написанню успішних пропозицій на грантові програми англійською мовою; підготовці успішних та ефективних презентацій, пропозиції англійською мовою.

 

Ганна Ваніна,

заступник декана ФІФ

з інформаційної та іміджевої політики

 

Схожі новини