Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека ЗНУ запрошує на низку вебінарів із користування Web of Science

Наукова бібліотека ЗНУ запрошує на низку вебінарів із користування Web of Science

Наукова бібліотека ЗНУ  запрошує на низку вебінарів  із користування Web of Science
29.11.2017 13:44 Все Головні новини Наукова бібліотека вебінар наукова діяльність міжнародні зв’язки

Запорізький національний університет отримав доступ до платформи Web of Science за результатами конкурсу Міністерства освіти і науки України через Державну науково-технічну бібліотеку України. Щоб користування ресурсами було максимально ефективним, організатори запрошують на нову серію з трьох вебінарів українською. Тривалість кожного вебінару – 1 година, необхідна попередня реєстрація за відповідним покликанням. За 10 хвилин до початку необхідно перейти за тим покликанням, що буде в листі отриманому після реєстрації. Операційна система ХР не підтримується.

Захід розпочався 28 листопада о 16:15. Його учасники розглянули таку тему, як «Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science».

Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=tbd3c5d46b93580edb50d5edf093995d5

29 листопада, 16:15. Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень. Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=tb2ea3aa361a94d9bcb032c26c72adef5 

30 листопада, 16:15. Тема: ResearcherID  та EndNote – генеруємо публікаційні звіти з радістю. Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Гра з метаданими та як створити звіт за публікаціями свого відділу.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=t54b08f4bb5b690d3feda92037995d410

Також з 28 листопада о 09:00 Clarivate Analytics розпочинає чергову серію вебінарів російською, на яких сертифікати передбачені. Розклад, умови отримання та запис на сайті: http://info.clarivate.com/rcis_webinars_schedule.

Детальна інформація розміщена на сайті наукової бібліотеки (http://library.znu.edu.ua): банери Webinars та Clarivate Analytics.

Наукова бібліотека запрошує на вебінари до читального залу для викладачів (навчальний корпус №2, к. 134)!

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини