Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті тривають заходи Тижня права

На юридичному факультеті тривають заходи Тижня права

На юридичному факультеті тривають заходи Тижня права
01.12.2017 12:49 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес візит Тиждень права

Студенти юридичного факультету вже починають проводити заходи, присвячені тижню права, який в 2017 році пройде з 4 по 10 грудня. Юридичний факультет активно співпрацює з різними установами та організаціями, щоб студенти могли отримувати достатній практичний досвід ще на початку своєї правової діяльності. Так, 30 листопада правники відвідали Південно-східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції.

Під час спілкування з працівниками управління про сучасний стан та перспективи розвитку захисту прав людини студенти ЗНУ продемонстрували свої знання із запропонованої до обговорення теми. Так, Арман Навоян розповів про історію Всеукраїнського тижня права, про особливості проведення заходів у цьому році. Юлія Носаль – про історію Загальної декларації прав людини від початку та до сьогодення. Анастасія Козинець закцентувала увагу присутніх на сучасних способах захисту прав людини, зокрема тих людей, які перебувають в установах виконання покарань. Окрему увагу Анастасія приділила діяльності Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини як загальновідомому правозахиснику та окреслила коло його повноважень.

Валерія Єфіменко наприкінці заходу розповіла про новітню форму правової допомоги – платформу «Я маю право!». Ця платформа заснована на безоплатній правовій допомозі та керується Міністерством юстиції України. Також, студентка зосередила увагу на способах користування цією системою, а також на перспективі розвитку такої форми допомоги у зарубіжних країнах, де цей досвід і було запозичено.

Працівники управління зацікавлено слухали студентів та зазначили, що такий досвід є корисним для всіх учасників зустрічі. Окрім того, Південно-східне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції відзначило подякою студентів та декана юридичного факультету, професора Тетяну Коломоєць за плідну співпрацю. Його працівники висловили сподівання на співробітництво і в майбутньому.

 

Юридичний факультет

 

Схожі новини