Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ для абітурієнтів організували майстер-класи із критичного мислення, спілкування й волонтерства

На ФСУ для абітурієнтів організували майстер-класи із критичного мислення, спілкування й волонтерства

На ФСУ для абітурієнтів організували майстер-класи із критичного мислення, спілкування й волонтерства
04.12.2017 09:13 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність візит проект «One day at university»

У Запорізькому національному університеті триває масштабний профорієнтаційний проект «One day at university», у якому задіяні всі факультети. У його рамках другого грудня на факультет соціології та управління завітали запорізькі абітурієнти. Представники студради факультету подбали про захопливу і водночас корисну програму для його гостей. Старшокласники мали змогу не тільки відчути себе справжніми студентами, але й взяти участь у різноманітних майстер-класах.

Викладачі та студенти факультету радо привітали майже півсотні майбутніх вступників, які завітали до них під час акції. Для гостей влаштували ознайомлювальну екскурсію факультетом, а потім запропонували на вибір взяти участь в одному із семи цікавих майстер-класів. Учні шкіл і гімназій мали змогу обрати відвідування тренінги на такі теми: «Спілкування», «Як написати грантовий соціальний проект?», «Самоменеджмент», «Секрети успішного лідерства в політиці», «Соціологічна майстерня критичного мислення», «Основи публічного виступу» й «Волонтерство».
Також старшокласники отримали чимало цікавої інформації про особливості вступу на вподобаний ними факультет, специфіку навчання на ньому, про освітній процес, проходження практики його студентами, їхню наукову діяльність і дозвілля. А також – про перспективи, які відкриваються перед випускниками ФСУ. Усі абітурієнти, які цього дня завітали на факультет, наприкінці заходу отримали сертифікати його почесних гостей.
Своєю чергою, організатори зустрічі поцікавилися думкою школярів про їхню участь у заході. Усі старшокласники щиро запевнили, що участь у майстер-класах була дуже цікавою й корисною, а знайомство з факультетом дозволило їм зробити остаточний вибір щодо вищого навчального закладу, де вони планують здобувати вищу освіту.
Представники факультету соціології та управління побажали гостям успішного проходження ЗНО і вступної кампанії-2018. Вони висловили сподівання побачити старшокласників 1 вересня уже студентами Запорізького національного університету.

Факультет соціології та управління

Схожі новини