Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ встановлено нові розміри академічних і соціальних стипендій

У ЗНУ встановлено нові розміри академічних і соціальних стипендій

У ЗНУ встановлено нові розміри академічних і соціальних стипендій
04.12.2017 09:46 Все Головні новини Факультети Університет відділ бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності стипендії соціальних захист студентів

У Запорізькому національному університеті дбають про соціальний захист студентської молоді. Зокрема, керівництво вишу завжди приділяє багато уваги питанню своєчасності виплат академічних і соціальних стипендій у повному обсязі, а також компенсацій на харчування та інше грошове соціальне забезпечення студентів із числа дітей-сиріт. Просимо звернути увагу представників студентської спільноти на наведене нижче пояснення щодо виплат стипендій у листопаді та грудні 2017 року.

Нагадуємо, що в Україні відбулося підвищення стипендіальних виплат для студентів вищих навчальних закладів, у зв’язку з чим розмір стипендії підвищився на 18%. Як повідомила головний бухгалтер вишу Оксана Арістова, у Запорізькому національному університеті в листопаді академічні стипендії виплачені в попередніх розмірах. Однак у грудні студенти отримають не лише стипендії в новому розмірі, але й, водночас, доплату за попередній місяць.

Що ж до виплат соціальних стипендій, то це питання регулюється такими документами, як постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1045 «Деякі питання виплати соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів» та від 15 листопада 2017 року № 872 «Про внесення змін до пункту 7 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплат соціальних стипендій студентам (курсантам) вищих навчальних закладів» та Наказом по Запорізькому національному університету від 28 листопада 2017 року № 349 «Про розміри соціальних стипендій».

Згідно з цими документами, із 1 листопада 2017 року студентам університету, Економіко-правничого та Торгового коледжів ЗНУ із числа дітей-сиріт призначено виплати соціальних стипендій у нових розмірах – 2360,00 грн на місяць.

Студентам університету інших пільгових категорій, які мають право на отримання соціальної стипендії, її розмір встановлено на рівні 1180 грн, студентам Економіко-правничого та Торгового коледжів ЗНУ – 890,00 грн.

 

Відділ бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності

 


Схожі новини