Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбулася підсумкова конференція з практики

В ЕПК відбулася підсумкова конференція з практики

В ЕПК відбулася підсумкова конференція з практики
06.12.2017 09:22 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес практика

Наприкінці минулого тижня студенти 3 курсу спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Економіко-правничого коледжу ЗНУ звітувались на підсумковій конференції з навчальної практики. На заході були присутні: завідувач практики від коледжу Інна Кирилова, завідувач економічного відділення ЕПК Лілія Козак, керівник практики, викладач математичного факультету Геннадій Циммерман. Вони привітали всіх учасників конференції та зазначили, що навчальна практика є обов’язковим та корисним складником процесу підготовки майбутніх кваліфікованих програмістів.

Студенти Катерина Макогон та Владислав Доценко підготували презентацію, у якій йшлося про основні положення та етапи проходження навчальної практики студентами групи. До завдань практики входили: знайомство з механізмами створення, модифікації макросів VBA, розгляд класифікації, функціоналу та правил використання сучасних засобів розробки програм IDE, SDK, RAD, знайомство з процесом проектування та розробки баз даних, виконання творчого завдання.

Окремі етапи виконання завдань практики продемонстрували Ярослав Толстенков, Володимир Калашник, Максим Мельников, Андрій Халач, Ян Стоянов, Ярослав Гюльназарян, Святослав Коляда й Антон Піскунов. Вони цікаво презентували особливості і можливості сучасних технологій створення програм та розробки веб-ресурсів. Під час їх виступів виникло багато цікавих питань, пов’язаних із сучасними інформаційними системами, етапами їх розробки та подальшого супроводу.

Наприкінці заходу Інна Олександрівна підкреслила високий рівень зацікавленості студентів і якість виконання завдань та нагадала, що на студентів спеціальності «Розробка програмного забезпечення» за навчальним планом чекають ще декілька цікавих практик, до яких треба готуватись, сумлінно вивчаючи професійно-орієнтовані навчальні дисципліни.

За результатами практики найрезультативніші студенти групи отримали відмінні оцінки.

 

Економіко-правничий коледж

 


Схожі новини