Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели міжнародну природознавчу гру «Геліантус-2017»

В ЕПК провели міжнародну природознавчу гру «Геліантус-2017»

В ЕПК провели міжнародну природознавчу гру «Геліантус-2017»
06.12.2017 13:59 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж природознавча гра освітній процес

Нещодавно в стінах Економіко-правничого коледжу відбулася VΙΙΙ Міжнародна природознавча гра «Геліантус» Вже третій рік поспіль студенти беруть участь у ній. Організатором заходу виступила викладач фізики Ірина Шпуганич. Вона привітала всіх учасників та порадила використати свої знання та логічне мислення під час виконання завдань.

У цьому навчальному році в природознавчій грі взяли участь 67 студентів коледжу. Найактивнішими були студенти спеціальності соціальна робота та студенти спеціальності інженерія програмного забезпечення. Гра була спрямована на перевірку знань із фізики, біології, хімії та географії. Загалом всі учасники отримали позитивні враження від участі у грі.

Результати будуть відомі в лютому 2018 року. Перевіряти роботи кожного учасника гри будуть за допомогою комп’ютерної програми. Переможці гри отримають дипломи на Міжнародному рівні та дипломи I, II, III ступеня на Всеукраїнському рівні, грамоти за найкращий результат із відповідного предмета.

 

Анастасія Лар'єва

 

Схожі новини