Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті тривають заходи, присвячені Тижню права

На юридичному факультеті тривають заходи, присвячені Тижню права

08.12.2017 14:40 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Тиждень права наукова діяльність візит

У рамках проведення Тижня права на юридичний факультет ЗНУ завітав начальник сектору протидії корупції Департаменту захисту економіки Управління захисту економіки у Запорізькій області Михайло Півоваров. Співробітник Департаменту, провів коротку лекцію, розповівши про цікаві практичні аспекти діяльності Управління захисту економіки. Темою лекції стало питання притягнення особи до відповідальності за корупційне адміністративне правопорушення. Після лекції почався справжній мозковий штурм, гість ставив теоретичні питання студентам, які, після того, як нададуть відповідь, ставили зустрічне, але вже практичне запитання.

Таким чином, пройшов динамічний та науково-практичний брейн-штурм, питання якого стосувалися правової регламентації обмежень щодо отримання подарунків державними службовцями, конфлікту інтересів, фінансового контролю (питання, пов’язані з е-деклараціями) тощо. Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць зазначила, що така зустріч є дуже корисною, адже порушені питання є дискусійними та актуальними у теорії, а отже, дуже цікаво почути як їх вирішують на практиці.

Крім цього, на факультеті були створені проблемні групи, які більш детально досліджували тему лекції заздалегідь, а тому під час брейн-штурму вони ставили досить слушні та доречні запитання до практика, а також давали достатньо обґрунтовані наукові відповіді. Так, організували 3 наукові групи, які досліджували детально окремі питання. Проблемна група під керівництвом доцента Юлії Пирожкової досліджувала питання фінансового контролю у галузі запобігання корупції. Студенти під керівництвом доцента Леоніда Макаренкова розглядали питання діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції та Національного антикорупційного бюро України. Молоді науковці під керівництвом доцента Анни Шарої досліджувала питання обмежень щодо одержання подарунків особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та порядок запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Активними учасниками заходу стали студенти Олег Пелипенко, Валерія Єфіменко, Арман Навоян, Анастасія Козинець, Ярослав Тимошенко, Анастасія Сахно та Валерій Льовочкін.

Наприкінці заходу студенти та керівництво факультету подякували гостю за цікаву лекцію та захоплюючу дискусію, а також висловили сподівання на подальше співробітництво.

Юридичний факультет