Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили найспортивнішу команду школярів

У ЗНУ визначили найспортивнішу команду школярів

У ЗНУ визначили найспортивнішу команду школярів
12.12.2017 10:12 Все Головні новини Університет спорт спортивно-оздоровчий комплекс Фізкультурно-розважальний турнір «Абітурієнт-2018» на Кубок ректора ЗНУ профорієнтація

Вихідними днями у ЗНУ відбувся фінал фізкультурно-розважального турніру «Абітурієнт-2018» на Кубок ректора Запорізького національного університету, який вдруге проводився на базі вишу. Співорганізатором заходу виступив департамент освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації.

Змагання проходили в кілька етапів, під час яких визначалися найсильніші спортивні колективи серед учнівської молоді Запоріжжя та області.

Цьогоріч на базі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ змагалися вісім команд учнів 11 класів навчальних закладів середньої освіти: Запорізької гімназії № 87, Запорізької спеціалізованої школи фізичної культури № 18, Запорізької гімназії № 46, ЗЗШ «Основа», Запорізької спеціалізованої школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей», Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія», Молочанського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» та Федорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. До складу кожної з команд-учасниць турніру увійшли 7 осіб (4 юнаки і 3 дівчини).

Спортивного завзяття та злагодженості у прагненні до перемоги побажали учасникам змагань організатори та гості заходу: ректор ЗНУ Микола Фролов, провідний фахівець департаменту освіти і науки ЗОДА Галина Прийменко, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександр Гура, завідувач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Анатолій Конох, заступник голови Запорізької обласної федерації важкої атлетики України Анатолій Орлов і студентка ЗНУ, багаторазова призерка національних, європейських та світових змагань з важкої атлетики Ганна Панова. У числі організаторів та почесних гостей заходу також були начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська і директор спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас.

Вони висловили сподівання, що всі учасники турніру стануть абітурієнтами, а першого вересня зустрінуть уже студентами Запорізького національного, незалежно від того, чи стануть володарями Кубку цього турніру. Ректор вишу Микола Фролов у привітальному слові наголосив, що в університеті є широкі можливості для розвитку спортивних талантів студентів. Зокрема, серед випускників ЗНУ є чимало олімпійських чемпіонів та переможців інших спортивних змагань різного рівня.

Перед початком турніру доцент кафедри фізичної культури і спорту ЗНУ Борис Кокарев разом із помічниками – представниками факультету фізичного виховання – провели енергійну руханку для його учасників.

Самі змагання відбулися у форматі «Веселих стартів». Під час різноманітних естафет представники команд вправлялися у спритності, поралися із м’ячем («Футбольний слалом»), дмухали у пакетики («Повітряний батл»), стрибали через скакалку, одним словом, демонстрували рівень своєї фізичної підготовки, кмітливість та командний дух. Основними показниками, за якими визначилися команди-переможці, стали швидкість і правильність виконання спортивних завдань.

Головним суддею змагань стала доцент кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Олена Аксьонова. До суддівської колегії турніру також увійшли шкільні вчителі фізичної культури, учасники районних методичних об’єднань викладачів.

Після завершення спортивної частини змагань, поки учасники чекали на рішення суддів, ведучі спортивного свята – Вікторія Лагутіна і Костянтин Вельможко – влаштували для них веселу анімацію.

За результатами змагань 1 місце здобула команда учнів 11 класу КУ «Федорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» (Пологівський район), 2 місце виборола команда Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» (м. Енергодар) і 3 місце – представники Запорізької гімназії № 87 (Дніпровський р-н м. Запоріжжя). Їм вручили кубки та дипломи. Усіх учасників фінального турніру відзначили також цінними подарунками (спортивним інвентарем) від імені ректорату університету.

Директорам освітніх закладів і тренерам, команди яких були представлені на змаганнях, провідний фахівець департаменту освіти і науки ЗОДА Галина Прийменко та начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлія Паскевська вручили подяки за гарну підготовку та організацію команд юних спортсменів.

Учасників та вболівальників спортивного свята розважили своїми виступами творчі колективи центру культури ЗНУ (директор – Юлія Янько),  художні колективи факультетів університету та ЕПК,  і гості: ансамбль акробатичного рок-н-ролу «Діксі» Центру творчості дітей та юнацтва Олександрівського району (керівник – Світлана Зульфугарова), група маленьких козачат під керівництвом заступника директора Запорізької ДЮСШ «Спас» Павла Карякіна, студія «D.A.L.S» (керівник – хореограф центру культури Ірина Василенко).

Після завершення турніру представники університету подякували учасникам і гостям заходу, членам суддівської колегії та усім, хто долучився до організації та проведення цього веселого спортивного свята. А спортивну молодь ще раз запросили в наступному році приєднатися до дружної студентської родини ЗНУ.

Фотогалерея:

https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1845769862119065

 

Олена Хлистун


Схожі новини