Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК вперше пройшов Турнір знавців філософії

В ЕПК вперше пройшов Турнір знавців філософії

В ЕПК вперше пройшов Турнір знавців філософії
13.12.2017 09:57 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж освітній процес Турнір знавців філософії

Днями в Економіко-правничому коледжі ЗНУ в рамках Декади популяризації спеціальностей «Соціальна робота» і «Соціальна педагогіка» оприлюднили результати першого Турніру знавців філософії в коледжі. Це змагання було організоване за підтримки факультету соціології та управління.

Із метою заохочення учасників освітнього процесу до здобуття філософських знань та духовно-морального виховання молоді, студентські команди різних спеціальностей виборювали перемогу в інтелектуальних змаганнях.

Перший тур, в якому брали участь сім команд, що складалися зі студентів третього курсу, та одна команда четвертокурсників, відбувся 4 грудня у форматі інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».

На початку зустрічі учасники Турніру творчо представили свої команди. Упродовж заходу студенти продемонстрували неабияку винахідливість та активність, відповідаючи на непрості питання, підготовлені організатором заходу – старшим викладачем кафедри соціальної філософії та управління факультету соціології та управління Ольгою Широбоковою.

Шанувальники філософії вправлялися не тільки в знаннях, наданих їм на лекціях, але й виявляли кращих знавців прислів’їв та приказок, оприлюднювали маловідомі факти з біографій філософів та пригадували цікаві історичні факти.

У результаті запеклої боротьби в другий тур, що відбувся 7 грудня, вийшли три команди: «BUD» – спеціальність «Фінанси та кредит», 3 курс (капітан – Данило Осадченко), «Smart and fair» – спеціальність «Правознавство», 3 курс (капітан – Дмитро Ляховець) і «Левіафан» - спеціальність «Видавнича справа та редагування», 3 курс (капітан – Марія Семенович).

«Родзинкою» другого етапу Турніру знавців філософії Економіко-правничого коледжу було те, що кожній команді-фіналісту був призначений свій власний тренер зі студентів факультету соціології та управління, спеціальності «Філософія». Тренерами команд виступили: Олександр Бобир, Катерина Ковтун та Анастасія Забуга.

Завданням команд було приготувати яскраву креативну презентацію на задану тему. Студенти міркували як зупинити стрілки Годинника Судного дня, чи доцільно сучасним вченим продовжувати дослідження штучного інтелекту та над складним питанням поняття «свобода» в парадигмі філософії постмодерну.

Вимогливим але справедливим журі виступили викладачі факультету соціології та управління – професор Олександр Краснокутський, доцент Ігор Капріцин та доцент Олена Маловічко. Своїм креативним підходом, нестандартним мисленням та активним творчим пошуком команди змогли вразити навіть таке досвідчене журі.

У результаті напруженої боротьби 1 місце посіла команда спеціальності «Правознавство» – «Smart and fair». Її учасники змусили всіх присутніх замислитися над глобальними проблемами сучасності та запропонувала оригінальні шляхи їх вирішення.

До складу команди увійшли студенти коледжу: Дмитро Ляховець, Анна Голуб, Ксенія Бобченко, Катерина Сагайдачна, Наталя Панасюра та Дарина Лебедєва.

Усі учасники змагання отримали пам’ятні подарунки, дипломи та довели всім присутнім, що філософія – це перспективна спеціальність без якої сучасний світ просто неможливий.

 

Економіко-правничий коледж

 


Схожі новини