Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» ЕПК відвідали «Наукову кав’ярню»

Студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» ЕПК відвідали «Наукову кав’ярню»

Студенти спеціальності «Соціальна педагогіка»  ЕПК відвідали «Наукову кав’ярню»
13.12.2017 14:40 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Факультет соціальної педагогіки та психології Економіко-правничий коледж освітній процес профорієнтаційна діяльність Наукова кав’ярня

Нещодавно в рамках святкування 26-ї річниці створення факультету соціальної педагогіки та психології та Декади популяризації спеціальності «Соціальна педагогіка» в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбувся незвичний майстер-клас від викладачів факультету СПП – «Наукова кав’ярня». Захід відвідали студенти 2 курсу ЕПК спеціальності «Соціальна педагогіка». Проведення такого майстер-класу ініціювала викладач коледжу Катерина Тарасова, яка знайомить студентів із сучасними та інноваційними соціально-педагогічними технологіями. До речі, варто нагадати, що напередодні вона провела ТED-конференцію зі сторітейллінгу.

Мета майстер-класу «Наукова кав’ярня» – ознайомити студентів із соціально-педагогічними формами роботи з різними категоріями клієнтів, розвити уміння діагностувати їх проблеми. А також – удосконалювати навички групової роботи учасників заходу, їхнє вміння вести діалог, виховувати повагу та терпимість до позиції співрозмовника.

Організатори заходу відтворили атмосферу справжньої кав’ярні: столики, накриті скатертинами, гостей пригощали смаколиками, лунала спокійна музика. Це було створено для того, щоб зустріч студентів із викладачами, з якими вони в майбутньому будуть співпрацювати в стінах факультету, відбулася у приємній та невимушеній атмосфері.

За кожним столиком у «Науковій кав’ярні» на студентів очікували запрошені гості: завідувач кафедри соціальної педагогіки, професор Наталія Заверико, доцент Юліана Мацкевіч, заступник декана з навчальної роботи, доцент Ірина Козич та завідувач навчальної лабораторії соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету Наталія Мамай.

Під час заходу обговорювали теми, які найбільш цікавили студентів. Наталія Заверико ознайомила студентів із соціально-педагогічними методами роботи з важковиховуваними підлітками, Юліана Мацкевич – із технологіями роботи з людьми похилого віку. Ірина Козич розповіла про роботу соціального педагога з попередження та вирішення конфліктів, а Наталія Мамай розповіла про діагностику розвитку дітей, проведення занять та створення методичних матеріалів для роботи з дітьми раннього віку.

У результаті роботи студенти розширили свої знання про напрями соціально-педагогічної діяльності, а також на практиці засвоїли методи і технології роботи з різними категоріями клієнтів та змогли переконатися в їхній ефективності. Студенти були вдячні за організацію майстер-класу і висловили побажання продовжити проведення занять у такій незвичної формі у майбутньому.

 

Тетяна Турбар

 


Схожі новини