Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики стали переможцями конкурсу соціальної реклами

Студенти факультету журналістики стали переможцями конкурсу соціальної реклами

Студенти факультету журналістики стали переможцями конкурсу соціальної реклами
13.12.2017 15:04 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики соціальна реклама конкурс волонтерський рух

Днями в палаці культури «Орбіта» відбулося нагородження переможців міського конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді». Головою метою конкурсу соціальної реклами стало завдання формувати активну життєву позицію молоді міста, популяризувати волонтерську діяльність, пропагувати здоровий спосіб життя і проводити профілактику негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі (ВІЛ/СНІДу, наркоманії, алкоголізму, тютюнопаління, насилля) шляхом створення та розповсюдження соціальної реклами.

Участь у заході взяли понад 200 учасників у трьох номінаціях: відеореклама, буклет та зовнішня реклама (плакат). У номінації «плакат» 1 місце посіли студентки другого курсу факультету журналістики Ганна Толкачова та Анастасія Лобко. Вони створили добірку з трьох робіт на тему «Ми різні, але ми рівні».

Після нагородження переможців для учасників організували майстер-клас, під час якого розповіли про всі тонкощі створення реклами. Його провела викладач факультету журналістики ЗНУ Наталя Санакоєва. Метою майстер-класу стало підвищення рівня знань з реклами молодої аудиторії.

 

Факультет журналістики

Фотогалерея: https://www.facebook.com/pg/univerzp/photos/?tab=album&album_id=1848223245207060

 Схожі новини