Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ – серед переможців міського конкурсу соціальної реклами

Студенти ЗНУ – серед переможців міського конкурсу соціальної реклами

Студенти ЗНУ – серед переможців міського конкурсу соціальної реклами
13.12.2017 17:04 Все Головні новини Факультети Університет відділ виховної роботи факультет журналістики економічний факультет фізичний факультет

Днями в ПК «Орбіта» в урочистій обстановці відбулася церемонія нагородження переможців міського конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді». Організаторами конкурсу стали співробітники управління по роботі з молоддю та сім'єю Запорізької міської ради. Серед тих конкурсантів, чиї роботи компетентне журі визнало кращими, представники трьох факультетів: журналістики, фізичного й економічного – Запорізького національного університету.

За словами начальника відділу виховної роботи Світлани Кондратенко, студенти ЗНУ неабияк зацікавились можливістю взяти участь у конкурсі соціальної роботи. Загалом, до творчого змагання долучилися 28 осіб із багатьох факультетів вишу. Найактивнішими у плані участі в творчому змаганні стали представники факультету журналістики, а також економічного й юридичного факультетів.

Світлана Вікторівна зауважила, що всі учасники конкурсу від ЗНУ поставилися до виконання поставленого перед ними завдання творчо й відповідально. Результатом стали три почесні нагороди студентів вишу у двох номінаціях.

У номінації «Плакат» 1 місце посіли студентки факультету журналістики Анастасія Лобко й Ганна Толкачева із роботою «Ми різні, але ми рівні». А 3 місце у цій же номінації присудили студенту економічного факультету Артуру Козиряцькому за роботу «Мій вибір».

У номінації «Буклет» 2 місце здобула студентка фізичного факультету Юлія Данчич за роботу «Скажи: ‘’Ні’’, – шкідливим звичкам і залежностям».

Варто відзначити, що кращі роботи, представлені на конкурс, будуть розміщені на муніципальних рекламних конструкціях, в навчальних закладах і засобах масової інформації.

Колектив Запорізького національного університету пишається своїми активними і творчими студентами, вітає їх із перемогою та бажає їм нових здобутків!

 

Схожі новини