Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти економічного факультету взяли участь у конференції з ресурсоефективності

Викладачі та студенти економічного факультету взяли участь у конференції з ресурсоефективності

Викладачі та студенти економічного факультету взяли участь у конференції з ресурсоефективності
14.12.2017 11:29 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет освітній процес наукова діяльність конференція

Днями в Запорізькій торгово-промисловій палаті відбулася конференція: «Підвищення ресурсоефективності у Запорізькому регіоні: досягнення та перспективи проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО)». Організатором заходу став партнер ЗТПП – Центр ресурсоефективного та чистого виробництва. Серед учасників конференції були викладачі та студенти економічного факультету Запорізького національного університету.

Як зазначив президент ЗТПП Володимир Шамілов, Запорізька торгово-промислова палата завжди рада ініціювати та підтримувати проекти, спрямовані на допомогу регіональним компаніям у галузі енергоефективності, реалізації програм енергозбереження. Більше семи років назад ЗТПП ініціювала створення кластеру енергоефективності, до складу якого на сьогодні входять компанії, що реалізують сучасні енергопроекти в соціальній і виробничій галузях.

Координатор Центру з питань раціонального регулювання хімічних речовин Відділення ефективного використання промислових ресурсів, ЮНІДО Бранко Дунич у своєму виступі наголосив на важливості ефективної співпраці Центру з ТПП. «Наша мета – підвищення енерго-, ресурсоефективності членів Палати, покращення конкурентноспроможності підприємств регіону, що зробить легшим доступ на європейські ринки», – зазначив він.

Під час заходу зазначили, що активну участь у проекті беруть компанії – члени Палати: підприємства «Укрграфіт», «Запоріжфлюс», «Запоріжавтоматика», компанія «Полімер», Запорізький титано-магнієвий комбінат, Запорізький кабельний завод та багато інших.

Конференція поширила досвід впровадження підходів ресурсоефективного та більш чистого виробництва на промислових підприємствах, презентувала кращі досягнення проекту міжнародної технічної допомоги ЮНІДО в Запорізькій області. До уваги учасників були представлені приклади реалізованих цього року в Запорізькому регіоні проектів.

Викладачі кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економічної теорії економічного факультету доцент Юлія Кусакова і доцент Наталя Венгерська, доцент кафедри економічної кібернетики Дмитро Очеретін й доцент кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Ольга Іващенко та студенти економічного факультету Дар’я Пєнзєва, Анастасія Кабаченко й Вікторія Калінчук взяли активну участь у конференції. Вони отримали нові знання щодо впровадження підходів ресурсоефективного та більш чистого виробництва на промислових підприємствах.

Для викладачів кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів та економічної теорії отримання практичних знань щодо цієї проблеми є актуальним, оскільки кафедра готує фахівців зі спеціальності «Економіка довкілля та природних ресурсів» та використовує отриманий досвід при викладанні курсів. Зокрема, доцент кафедри Анна Переверзєва, яка у 2014 році пройшла успішно  стажування у Центрі ресурсоефективного та чистого виробництва й отримала сертифікат стажера ЮНІДО, використовує при викладанні дисципліни «Стале промислове виробництво» методики оцінки використання ресурсів на підприємствах.

 

Економічний факультет


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Схожі новини