Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося засідання координаційної ради наукового товариства

У ЗНУ відбулося засідання координаційної ради наукового товариства

15.12.2017 09:23 Все Головні новини Наукове товариство студентів аспірантів і молодих вчених наукова діяльність засідання координаційна рада

Чотирнадцятого грудня в Запорізькому національному університеті провели засідання Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених. Представники наукового товариства разом із проректором з наукової роботи Геннадієм Васильчуком та головою НТСАДМВ Дар’єю Пєнзєвою обговорили актуальні питання щодо процесу виконання плану проведення наукових заходів.

Під час засідання його учасники розглянули результати участі факультетів ЗНУ в конференціях та обговорили шляхи покращення організації проведення конференцій. Зокрема, Геннадій Миколайович наголосив на готовності запорізьких підприємств підтримувати практичні наукові заходи Товариства.

Також присутні розглянули стадії виконання підготовки щодо проведення тренінгу з написання студентських наукових робіт на Всеукраїнський конкурс який відбудеться 21 грудня о 11:25 в 307 аудиторії навчального корпусу № 3).

Під час засідання його учасники окреслили основні умови складання звіту щодо роботи НТСАДМВ факультетів за 2016-2017 н. р. Активне обговорення викликало питання щодо конкурсу бізнес-планів та соціальних проектів, зокрема щодо напрямків написання робіт.

Геннадій Васильчук запропонував присутнім організувати екскурсії до інших вищих навчальних закладів міста Запоріжжя. У зв’язку з рішенням розширення представництва НТСАДМВ у соціальних мережах, координаційна рада обрала відповідальним за це питання голову факультету соціальної педагогіки та психології Антона Харькова.

Голова наукового товариства Дар’я Пєнзєва прозвітувала щодо результатів розробки і випуску інформаційного бюлетеня та щодо поточної інформації про конференцій, конкурсів та інших наукових заходів на офіційному сайті НТСАДМВ ЗНУ.

Наукове товариство студентів, аспірантів

і молодих вчених