Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека передала книги для українських бійців, які перебувають у зоні проведення АТО

Наукова бібліотека передала книги для українських бійців, які перебувають у зоні проведення АТО

Наукова бібліотека передала книги для українських бійців, які перебувають у зоні проведення АТО
18.12.2017 08:59 Все Головні новини Наукова бібліотека волонтерська діяльність соціальна акція

Наукова бібліотека ЗНУ продовжує традиції розвитку волонтерського руху у виші. Разом з Координаційною Радою з питань козацтва при Запорізькій облдержадміністрації та Головою Великої ради отаманів Запорізького козацтва Дмитром Сухініним співробітники бібліотеки підібрали колекцію цікавих книг для поповнення філії громадської козацької історичної бібліотеки, читачі якої – воїни АТО.

Під час акції «Подаруй солдату книгу» Дмитро Сухінін зазначив, що важливу роль відіграють стосунки з науковцями, висловив подяку ректору ЗНУ Миколі Фролову, працівникам наукової бібліотеки, які допомагають у формуванні філій бібліотеки для воїнів АТО.

Директор бібліотеки Ніна Чала, розповідаючи про перебіг акції, вважає, що «книги необхідні, тому що не кожна людина може з кимось про щось поділитися, розповісти. А в книгах можна знайти багато відповідей».

Вона переконана, що книги допоможуть нашим бійцям відволіктися від буденності, навіють приємні спогади та думки. Література стане ще одним кроком на шляху до швидшого проходження реабілітації.

Всі охочі забезпечити наших захисників цікавою літературою можуть залишити її в науковій бібліотеці ЗНУ в коворкінгу.

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини