Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбувся конкурс відеоробіт серед студентів 1 курсу

На юридичному факультеті відбувся конкурс відеоробіт серед студентів 1 курсу

18.12.2017 10:40 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес конкурс відеоробіт

На юридичному факультеті ЗНУ триває впровадження сучасних інноваційних методик вивчення студентами теоретичних та історико-правових дисциплін.

У рамках запланованих кафедрою історії і теорії держави та права заходів та в межах роботи наукових гуртків 14 грудня доцент кафедри Анжела Середа й асистент Руслана Половинкіна провели конкурс відеоробіт за темою «Права і свободи людини і громадянина» серед студентів 1 курсу юридичного факультету.

Відеоматеріали учасників заходу охоплювали широкий спектр проблем, зокрема, у них розглянули питання про принципи та категорії прав людини, основні документи щодо прав людини, де містяться важливі міжнародні правові норми, права певних категорій особливо вразливих груп людей.

На думку учасників заходу, особливо цікавими були відео, підготовлені студентами першої та п’ятої групи 1 курсу юридичного факультету. Метою проведення конкурсу, за словами його організаторів, є активізація роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу, а також – створення практичних завдань сприяє кращому засвоєнню теоретичному матеріалу.

Юридичний факультет