Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели засідання круглого столу із прав людини

На юридичному факультеті провели засідання круглого столу із прав людини

18.12.2017 13:15 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет освітній процес засідання круглого столу

Нещодавно у на юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу, присвяченого річниці прийняття Загальної декларації прав людини. У заході взяли участь викладачі та студенти факультету.

Тематикою обговорення стали проблеми реалізації прав осіб, що відбувають покарання та прав осіб, що перебувають під слідством. Також учасники заходу обговорили такі питання, як права військовослужбовців (зокрема, жінок в армії), проблеми застосування смертної кари як найвищої міри покарання та ін. Під час обговорення було проаналізовано вітчизняний та зарубіжний досвід у галузі реалізації прав людини та проведена панельна дискусія з означеної проблематики.

Організатором заходу виступила декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць. Також в обговоренні взяли участь завідувач кафедри кримінального права та правосуддя, професор Юлія Пирожкова, заступник декана, доцент кафедри конституційного та трудового права Наталія Верлос, завідувач лабораторії нормотворчої діяльності та правозастосування Марина Шиванова.

Крім того, у заході взяли участь студенти другого та третього курсу юридичного факультету, а також слухачі магістратури  спеціальності «Правоохоронна діяльність».

Юридичний факультет