Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студент ЕПК Олександр Новіков – «бронзовий призер» Чемпіонату Європи з кіокушинкай кан карате

Студент ЕПК Олександр Новіков – «бронзовий призер» Чемпіонату Європи з кіокушинкай кан карате

Студент ЕПК Олександр Новіков – «бронзовий призер» Чемпіонату Європи з кіокушинкай кан карате
18.12.2017 15:35 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт перемога

Нещодавно в м. Бухарест (Румунія) відбувся Чемпіонат Європи з кіокушинкай кан карате серед юніорів та дорослих. У складі збірної команди України виступав студент 1 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олександр Новіков.

У головних змаганнях Старого Світу брали участь понад 570 представників з 28 країн. До головних стартів 2017 року Олександра Новіков готував майстер спорту України, чемпіон Америки, Європи, головний тренер збірної команди Дніпропетровської області (чорний пояс, ІІІ дан) – студент ЗНУ 2 курсу магістратури факультету фізичного виховання спеціальності «Фізичне виховання» Артем Галоян.

Олександр Новіков провів чотири двобої з представниками Румунії, Казахстану та Польщі. На шляху до п’єдесталу наш спортсмен здобув перемогу над спортсменами Румунії та Польщі, поступився представнику збірної Казахстану за вихід до фінальної частини змагань. У результаті студент ЕПК ЗНУ посів 3 місце чемпіонату.

Колектив Економіко-правничого коледжу вітає Олександра Новікова та його тренера з бронзовою нагородою Чемпіонату Європи та бажає подальших спортивних успіхів!

 

Економіко-правничий коледж

 

 

 

Схожі новини