Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Відома українська журналістка Олена Гранішевська поділилася зі студентами секретами професійної майстерності

Відома українська журналістка Олена Гранішевська поділилася зі студентами секретами професійної майстерності

Відома українська журналістка Олена Гранішевська поділилася зі студентами секретами професійної майстерності
19.12.2017 09:38 Все Головні новини Факультети Журналістики факультет журналісти освітній процес візит

Студенти ЗНУ зустрілися з відомою українською журналісткою Оленою Гранішевською. Під час заходу першокурсники факультету журналістики змогли дізнатися більше про професійну майстерність і кропітку працю фахівця мас-медіа.

Олена Гранішевська – член Спілки журналістів України, Почесний журналіст України, репортер, інтерв'юер і майстер ексклюзивів. У журналістиці вона – із 1986 року. За 31 рік пропрацювала в найрізноманітніших медіа, тому охоче розповідала захопленим студентам про різні аспекти своєї діяльності. Її матеріали виходили у журналі «Теленеделя», газетах «Индустриальное Запорожье», «Миг» та «Суббота плюс».

Наразі Олена має власне інтернет-видання «GraniArt», присвячене її улюбленим темам. Сьогодні її спеціалізація – українська культура, шоу-біз і події у вітчизняній соціальній галузі.

Зустріч із майбутніми журналістами пройшла в два етапи: власне розповідь Грані (як називають журналістку її колеги) про її професійних шлях, і розмова зі студентами про майстерність фахівців медіа.

Під час заходу йшлося про проблеми сучасної журналістики, професійної освіти. Зокрема, присутні говорили про заходи щодо покращення інформаційного простору в нашій країні та психологічні прийоми журналіста, вміння шукати джерела інформації, знаходити спільну мову з різними людьми та майстерність репортера. Жваве обговорення викликала тема української та закордонної журналістики.

На завершення Олена Гранішевська дала таку настанову студентам: «Якщо ви обрали журналістику, то повинні знати, що журналіст - це цілодобова професія, тому їй ви маєте присвячувати весь свій час. Шукайте інформацію самостійно та обирайте собі спеціалізацію».

Після зустрічі студенти подякували гості за цікаву і відверту розмову та поради й сфотографувалися з нею на згадку.

 

Сабіна Расулова,

першокурсниця факультету журналістики

 

Схожі новини