Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» зустрілися з роботодавцями

Студенти спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» зустрілися з роботодавцями

Студенти спеціальностей «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» зустрілися з роботодавцями
21.12.2017 16:19 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж профорієнтаційна діяльність зустріч

Днями для студентів Економіко-правничого коледжу ЗНУ, які навчаються за спеціальністю «Соціальна робота» та освітньою програмою «Соціальна педагогіка», провели зустріч із представниками державних та недержавних організацій, що працюють в галузі соціальної роботи. Мету заходу його організатори вбачали в ознайомленні студентів із широким спектром можливостей працевлаштування у майбутньому, після завершення навчання.

Організаторами заходу стали викладачі циклової комісії соціальної роботи та соціальної педагогіки Катерина Тарасова, Тетяна Турбар та завідувач практикою в коледжі Інна Кирилова.

На зустрічі були присутні президент Благодійної організації «Благодійний фонд «Сподівання» Наталя Доценко, директор Громадської організації «Клуб сімейної культури «Планета знань» Олена Яценко та соціальний педагог, психолог Комунального закладу «Запорізький обласний центр соціально-психологічної допомоги» Запорізької обласної ради Наталя Заїкіна.

На початку заходу перед аудиторією виступила Інна Кирилова. Вона представила присутнім гостей вишу та звернула увагу студентів на важливість та унікальність зустріч. Вона зазначила, що для успішної реалізації себе у майбутній професійній діяльності та обранні першого робочого місця важливим є усвідомлення всіх можливостей, які надає обрана спеціальність. І починати рухатись до кар’єрного успіху потрібно ще під час навчання, зокрема, під час проходженні навчальних та виробничих практик. Адже коледж має багато прикладів, коли студенти після завершення практики залишались працювати в цих установах.

Організації, представники яких зустрілися зі студентами ЕПК, діють у різних напрямах соціальної роботи. Так, вони працюють із різними категоріями клієнтів, а тому висувають різні вимоги до майбутніх фахівців. Запрошені гості під час свого виступів надали студентам вичерпну інформацію щодо особливості діяльності їхніх організацій та вимог до працівників.

Перед студентами також виступила студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Вікторія Бойко, якій після проходження літньої педагогічної практики було запропоновано пройти стажування з подальшим працевлаштуванням у ГО «КСК «Планета знань». Вікторія закликала студентів бути ініціативними, цілеспрямованими, розвивати в собі креативність та постійно вдосконалюватись у професійному плані, здобуваючи нові знання.

Студенти ставили запитання, зокрема вони цікавились, як можна залучитися до волонтерської діяльності у цих організаціях, чи можна потрапити на практику тощо. Підбиваючи підсумки проведення заходу, Катерина Тарасова зазначила, що професії соціального працівника та соціального педагога є дуже цікавими та перспективними, оскільки соціальних проблем у нашому суспільстві дедалі більше, а шляхів їх вирішення все менше. Однак, успіху у цій діяльності можуть досягти тільки ті фахівці, які свідомо готові допомагати кожній людині зокрема та суспільству в цілому. Катерина Юріївна побажала всім студентам у майбутньому знайти роботу, де вони матимуть змогу реалізувати свої можливості, бажання та ідеї.

 

Економіко-правничий коледж

 

Схожі новини