Стара версія
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті провели вікторину «Знавець хімії»

На біологічному факультеті провели вікторину «Знавець хімії»

22.12.2017 09:44 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет освітній процес асистентська практика вікторина

Дев’ятнадцятого грудня в Запорізькому національному університеті на кафедрі хімії провели оригінальний науковий захід для студентів 4 курсу – вікторина «Знавець хімії». Захід організували студенти-магістранти першого року навчання Віра Терещенко, Ксенія Жорнік, Євгеній Карпун, Анатолій Ярошенко та Олексій Лактіонов.

На його початку з щирим привітанням з нагоди Дня Святого Миколая та участю в науковому заході виступили декан біологічного факультету, професор Людмила Омельянчик, завідувач кафедри хімії, професор Олександр Бражко і заступник декана з наукової роботи, доцент Віра Копійка. Також на заході були присутні доценти кафедри хімії Вікторія Перетятько та Вікторія Генчева.

Метою заходу було формування предметних компетентностей, узагальнення та доповнення здобутих знань студентів і виховання здатності працювати в команді. Методика його проведення відповідала завданням освітнього процесу вищої школи, а також – інтересам студентів.

Вікторина супроводжувалася мультимедійною презентацією та складалася з 22 завдань: анаграм, конкурсу «Маско, відкрийся!», тестових завдань.

Студенти розділилися на дві команди. Підібраний цікавий матеріал з хімії визвав жвавий інтерес у його учасників, які активно обговорювали кожне завдання. Вікторина проходила у дружній, евристично-комедійній атмосфері. Переможці та учасники одержали солодкі призи з нагоди Дня Святого Миколая.

Біологічний факультет