20 грудня в Запорізькій обласній раді пройшло засідання круглого столу на тему «Рівні права та можливості – разом будуємо рівноправне суспільство».
Тема заходу – просування жінок у політиці та протидія ґендерним стереотипам.
Захід відкрили промови депутатів Запорізької обласної ради Єгора Семенкова та Владислава Марченка. «Треба більше жінок залучати до влади, бо жінки завжди миротворці, – зауважив Єгор Семенков. Депутат вбачає завдання круглого столу у зацікавленості жінок політикою. Владислав Марченко наголосив, що «Самопоміч» – єдина партія в облраді, представлена третиною жінок депутатів. 
Учасниками обговорень стали жінки-депутати районних рад, міжфракційних об’єднань та депутати Запорізької обласної ради. У засіданні круглого столу взяли участь представники факультету журналістики ЗНУ доцент кафедри теорії комунікації, реклами та звʼязків із громадськістю Інна Абрамова та магістри Аліна Дерев’янко, Крістіна Собко, Владислав Блащинський.
Одним із головних аспектів обговорення став перший «Український Жіночий Конгрес», який пройшов у Києві 22-23 листопада. Учасниці конгресу Тетяна Ковиліна та Олександра Шадріна ділилися інформацією та емоціями, зокрема проблемами ґендерних аспектів у політиці та освіті.
У програмі було заплановано панельні дискусії на тему ґендерної рівності у різних сферах життя. Тамара Огородова, голова правління ЗБФ «Єдність за майбутнє», акцентувала увагу присутніх на соціально-економічному розвитку ґендерних питань. Учасники засідання обговорили проблеми протидії ґендерно-обумовленому насильству. Інна Абрамова зазначила, що факультет журналістики ЗНУ бере активну участь у висвітленні проблем «ґендер і засоби масової комунікації», проводячи різноманітні тренінги та майстер-класи.
Також на круглому столі обговорювали досвід міжфракційних депутатських груп «Рівні можливості» у Запорізькій області.
Інна Абрамова
Крістіна Собко

