Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукове товариство юридичного факультету працює різновекторно

Наукове товариство юридичного факультету працює різновекторно

Наукове товариство юридичного факультету працює різновекторно
22.12.2017 10:05 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених Молодіжний центр німецької культури «Sammelsurium» зустріч

Двадцять першого грудня представники Наукового товариства студентів, аспірантів та докторантів юридичного факультету під керівництвом його голови Валерії Єфіменко відвідали Молодіжний центр німецької культури «Sammelsurium».

Під час зустрічі зі співробітниками молодіжного центру студентам розповіли про цікаві та перспективні проекти, про можливість участі студентів у них, а також про  особливості участі у міжнародних, зокрема німецьких, конкурсах та молодіжних програмах. Варто відзначити, що одним із напрямків діяльності центру є розробка якісно нових проектів і програм для активної молоді на основі їхніх потреб і побажань.

Студенти юридичного факультету завжди охоче користуються новими можливостями для самоосвіти і підвищення своєї професійної чи мовної компетентності, тому ця зустріч для них виявилась дуже корисною. Представники Наукового товариства, присутні на заході, – Дарина Левада, Олег Пелипенко та Ярослав Тимошенко – охарактеризували цей візит як дуже корисний і пізнавальний.

Крім того, вони розповіли представникам центру «Sammelsurium», що Наукове товариство активно співпрацює з Запорізьким відділенням центру німецького права та впроваджує нові ідеї для розвитку міжнародної наукової діяльності на факультеті. Це повідомлення зацікавило представників молодіжного центру. Присутні на заході дійшли думки, що існує багато напрямків співпраці, цікавих для усіх присутніх на заході.

 

Юридичний факультет

 

 

 

Схожі новини