Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті викладачів і студентів привітали із зимовими святами

На біологічному факультеті викладачів і студентів привітали із зимовими святами

На біологічному факультеті викладачів і студентів привітали із зимовими святами
26.12.2017 09:30 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет культурно-масова робота свято

Двадцять першого грудня на біологічному факультеті Запорізького національного університету представники першого та другого курсів влаштували святковий концерт. Вони привітали студентів і викладачів факультету. подарувавши їм вокальні виступи, цікаві конкурси та гарний святковий настій. Організатором  заходу стала заступник декана з виховної роботи Вікторія Яранцева.

На початку заходу ведучі – студенти Олександр Григоренко й Анастасія Алексєєнко – привітали всіх присутніх із прийдешніми новорічними й різдвяними святами. Вони запросили до слова декана біологічного факультету Людмилу Омельянчик та її заступників Максима Малька та Вікторію Яранцеву. Представники керівництва факультету поздоровили викладачів і студентів, побажали їм гарних свят, успішного складання сесії та чудового нового року.

Крім того, гарними подарунками для глядачі стали вокальні виступи та декламацію студентки 3 курсу спеціальності «хімія» Аліси Лагрон, студентки 1 курсу напряму підготовки «біологія» Діани Михальської, студента 1 курсу спеціальності «біологія» Артема Гріна та студентки 2 курсу спеціальності «біологія» Семри Токобаєвої.

Дуже сподобалися гостям свята конкурси й вікторини з новорічною тематикою. Вони охоче відповідали на запитання щодо новорічних традицій різних країн, походження зимових свят тощо. А найактивніші учасники отримали сувеніри від Діда Мороза та Снігуроньки.

Усі присутні на заході подякували його організаторам та запевнили, що щирі привітання забезпечили їм святковий настрій до кінця року. що минає.

 

Таміла Тарасенко

 

Схожі новини