Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбувся публічний діалог із представницею Одеської юридичної академії

На юридичному факультеті відбувся публічний діалог із представницею Одеської юридичної академії

На юридичному факультеті відбувся публічний діалог із представницею Одеської юридичної академії
26.12.2017 09:58 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет Наукове товариство студентів аспірантів докторантів і молодих вчених студентська рада візит публічний діалог

Представники юридичного факультету підтримують і поглиблюють міжвишівські зв’язки. Так, двадцять другого грудня на юридичний факультет завітала магістрантка другого року навчання Національного університету «Одеської юридичної академії» Катерина Савченко.

Захід пройшов у форматі публічного діалогу. Під час зустрічі відбулася розмова, у якій взяли участь студенти 3 курсу, представники Наукового товариства студентів, аспірантів та докторантів та студентської ради юридичного факультету.

Спілкування проходило за різною тематикою, торкнулись питань про наукову діяльність, освітній процес, про молодіжні проекти, можливості та перспективи, а також про громадську діяльність та проведення культурно-масових заходів. Результатом проведення даної зустрічі став обмін досвідом та налагодження міжвишівської співпраці між студентами.
На захід завітала адміністрація та викладачі факультету, зокрема декан, професор Тетяна Коломоєць, заступник декана з виховної роботи Кирило Алімов та доцент Анна Шарая. Під час проведення заходу вони зазначили, що форма проведення зустрічі у форматі публічного діалогу забезпечує миттєвий інформаційний обмін, який виявляє, які питання є актуальними та одночасно орієнтує на механізм вирішення цих питань.

Наприкінці розмови студенти були щиро подякували Катерині Савченко та виявили бажання продовжувати проведення таких заходів. 

Юридичний факультет

Схожі новини