Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології вивчають різдвяні традиції разом із носіями мови

На факультеті іноземної філології вивчають різдвяні традиції разом із носіями мови

На факультеті іноземної філології вивчають різдвяні традиції разом із носіями мови
27.12.2017 08:38 Все Головні новини Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології освітній процес свято

Протягом останнього навчального тижня першого семестру, напередодні різдвяних та новорічних свят, на факультеті іноземної філології ЗНУ влаштовують різноманітні заходи присвячені традиціям країн, мови яких вивчаються.

Наприкінці минулого тижня студенти 3 курсу спеціальності «Переклад (англійська мова)» під керівництвом доцента кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Ірини Андрєєвої організували заняття, присвячене святкуванню Різдва та Нового року.

Під час заняття, студенти виконували цікаві завдання, дізналися багато лексики, пов'язаної із тематикою Різдвяних свят в англомовних країнах. В аудиторії панувала дійсно святкова атмосфера – лунали привітання та різдвяні пісні. На перерві студенти пили чай та смакували різдвяними ласощами. На заняття були запрошені носії мови із США, викладачі-місіонери Ансель Верхаарен та Пейтон Хармон.

Вони поділилися приємними різдвяними спогадами зі свого дитинства, розповіли про традиції у своїх родинах та країні. Ірина Олександрівна також підготувала відеоматеріали про Різдво у Великій Британії. Після перегляду студенти мали змогу обговорити їх разом із гостями і порівняти різдвяні традиції жителів двох англомовних країн – американців та британців. Заняття пройшли невимушено, з користю і залишили теплі відчуття прийдешнього свята.

 

Ганна Попова,

студентка факультету іноземної філології

 


Схожі новини