Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ долучились до Естафети олімпійських поколінь

Представники ЗНУ долучились до Естафети олімпійських поколінь

Представники ЗНУ долучились до Естафети олімпійських поколінь
27.12.2017 16:20 Все Головні новини Спорт Естафета олімпійських поколінь

У Запоріжжі відбувся новорічний спортивний захід «Естафета олімпійських поколінь», організований Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації та Запорізьким обласним відділенням НОК України. Учасниками свята стали представники спортивної громади області – тренери, призери та майбутні учасники олімпійських ігор, серед яких і представники Запорізького національного університету - завідувач кафедри фізичної культури і спорту Андрій Сватьєв, викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Анатолій Орлов, доцент кафедри фізичної культури і  спорту Борис Кокарев.

У рамках заходу ветеранів олімпійського спорту було відзначено нагородами облдержадміністрації та обласної ради. Зокрема,  подяками Запорізького обласного відділення НОК України  за значний внесок у розвиток олімпійського руху у Запорізькій області були відзначені Андрій Сватьєв та Анатолій Орлов.  Крім того, Андрій Сватьєв був відзначений грамотою Виконавчого комітету Запорізької міської ради за багаторічну плідну працю, підготовку спортсменів високого рівня, відданість обраній справі, вагомий особистий внесок в розвиток та популяризацію веслувального спорту в м. Запоріжжя.

Запорізьку спортивну спільноту зі святами привітав заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, який побажав всім сили, натхнення, мужності, спортивного азарту, тренерам  - виховати ще більше талановитих спортсменів, а спортсменам – досягнення нових спортивних вершин.

За словами начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталії Власової, цей захід уже став традиційним і щороку напередодні новорічних свят збирає разом олімпійську еліту області.

На гостей та учасників заходу чекала святкова розважальна програма за участю талановитої молоді Запорізького краю.

 

Схожі новини