Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартувала спартакіада серед викладачів та співробітників вишу

У ЗНУ стартувала спартакіада серед викладачів та співробітників вишу

30.01.2018 11:17 Все Головні новини Спартакіада Шахи

29 січня в рамках спартакіади серед викладачів та співробітників університету відбулися змагання із шахів.  Організатором заходу традиційно виступили представники Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ і профспілкового комітету ЗНУ.

У перший турнірний день спартакіади у змаганнях із  шахів серед чоловіків та жінок, які проходили у СОК ЗНУ,  взяли участь 12  співробітників  різних факультетів та підрозділів ЗНУ, зокрема з математичного, економічного, філологічного факультетів, ЕПК, Наукової бібліотеки вишу. Суддею на цьому змаганні виступив доцент кафедри фізичного виховання Юрій Гришко.

Як зазначили організатори та суддя змагань,  нові та постійні учасники  продемонстрували непогані результати  гри у шахи.

Тож, за результатами змагання із шахів серед чоловіків 1 місце посів Георгій Артьомов (електрик корпусу № 8),  2 місце – Анатолій Ткаченко (інженер І категорії  кафедри фізики та методики її викладання), 3 місце – Владислав Коваленко. Серед жінок 1 місце у  змаганнях посіла Світлана Сівак (фахівець Наукової бібліотеки ЗНУ), 2 місце – Ірина Ткаченко (доцент кафедри фундаментальної математики), 3 місце – Алевтина Калюжна (викладач ЕПК).

Відзначимо, що найкращі гравці всіх змагань після завершення спартакіади будуть нагороджені  на ректораті.

Олена Переверзєва