Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Викладачів ЗНУ запрошують до участі у вебінарах щодо можливостей наукометричної платформи Web of Science

30.01.2018 11:22 Все Головні новини Наукова бібліотека вебінар наукова діяльність Web of Science

Державна науково-технічна бібліотека України – адміністратор доступу до наукометричної платформи Web of Science – запрошує на першу у 2018 році низку семінарів по можливості ресурсів й інструментів цієї платформи для наукової діяльності (оновлена серія, що була в листопаді 2017 року).

Для участі необхідна попередня реєстрація, після якої на вказану вами електронну скриньку прийде лист з посиланням, за яким необхідно перейти за 5-10 хвилин до початку.

NB! Початок о 14:00 за київським часом. Операційні системи нижче ХР не підтримуються програмою Webex, тому треба мати комп'ютер з достатнім програмним забезпеченням та колонками або виводом звуку. Хорошою практикою є колективний перегляд вебінарів в бібліотеках або коворкінгах. Вебінари безкоштовні. Видачу сертифікатів не передбачено. Якщо ви розпочинаєте знайомство з ресурсами Web of Science, бажано планувати участь у всіх трьох заходах оскільки інформація пов'язана і не повторюється, реєстрація потрібна на кожен захід окремо.

Доповідач: к.б.н. Тихонкова Ірина – фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics

30 січня 2018, 14:00

Тема: Пошук і аналіз наукової літератури в Web of Science
Тези: Базові та розширені можливості пошуку. Комбінування фільтрів і тегів, пошук у пристатейній літературі та схожих записах. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, збереження результатів. Додаткові бази на платформі.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=t45ed1808966f63edec27ae408cedbbcd

31 січня 2018, 14:00

Тема: Підбір та аналіз наукових видань для публікації власних досліджень. На що звернути увагу при написанні статті.

Тези: Як підібрати видання для публікації? Про що говорить імпакт-фактор, квартиль і інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Як оформити перелік літератури? Хто створює хижацькі видання як не стати їхньої жертвою. Як перевірити куди мене запросили публікуватися?

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=ta270ea21f98327531f293ec5a980cc1f

1 лютого 2018, 14:00

Тема: Зберігання та презентація наукового доробку вченого, лабораторії, установи.

Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID та ORCID, чому вони мають бути в актуальному стані, що показують колегам і як заповнити їх без проблем. Профіль організації в Web of Sciencе. Як створити звіт за публікаціями свого відділу.

Реєстрація: https://clarivatesupport.webex.com/clarivatesupport/k2/j.php?MTID=t9bbd83e876b385ee428ca79336a4f6b2

Запрошуємо до наукової бібліотеки Запорізького національного університету на перегляд вебінарів –у читальний зал для викладачів (2-й навчальний корпус, к. 134).

Наукова бібліотека